Intruz w fabryce

Awatar użytkownika
crises
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4220
Rejestracja: 14 maja 2013 19:29
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Intruz w fabryce

Post autor: crises »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Zaczęło się to wszystko dobre dwa lata temu od zbudowania mackowatego stwora. Początkowo miał mieć długi ogon i być niezobowiązującym czarnym kosmicznym potwora. Jednak w połowie budowania straciłem ochotę na budowanie go i robal poszedł na półkę.

Potem Jerac zaczął budować swoje czerwone Warhamerowe czołgi. Zachciało mi się własnych, ale żeby nie robić tego samego (i tak bym nie potrafił jak Mackoręki), więc poszedłem w kierunku "inspiracji". Tak powstał pierwszy pojazd - transporter opancerzony.

Jak już miałem robala i pierwszy pojazd, to aż prosiło się, żeby zbudować im jakieś podłoże. I tak krok po kroku, klocek po klocku powstała fabryka. Zależało mi na tym, żeby była zburzona, porozbijana tu i ówdzie. W końcu taki robal trochę zamieszania jest w stanie narobić. Na koniec dobudowałem dwie machiny kroczące, żeby siły obronne nie były zbyt nikłe.

Obrazek
Intruder in the factory by crises_crs, on Flickr

Obrazek
Intruder in the factory by crises_crs, on Flickr

Obrazek
Intruder in the factory by crises_crs, on Flickr

Obrazek
Intruder in the factory by crises_crs, on Flickr

Obrazek
Intruder in the factory by crises_crs, on Flickr

Obrazek
Intruder in the factory by crises_crs, on Flickr

Długo się zbierałem, żeby całość wykończyć. Dobudować podłoże, wykafelkować, a potem obrobić zdjęcia. Epilog całej historii jest taki, że chowając budowlę do worka celem umieszczenia na szafie wszystko się rozwaliło. Zostały tylko pojazdy i robal. Może zrobię im coś mniejszego, bo ta diorama jest zdecydowania za duża jak na moje możliwości magazynowania.
Awatar użytkownika
hippotam
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4484
Rejestracja: 14 maja 2013 19:43
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Intruz w fabryce

Post autor: hippotam »

Bardzo zacne. Ogladam na razie z komorki, wiec doceniam tylko to co widac w wiekszej skali i podoba się. Fajnie ten robal gramoli się do gory w tej rotundzie. Kojarzy mi się z duzymi zukami że Starship Troopers.
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Intruz w fabryce

Post autor: Amal »

Świetna sprawa. Potwór mi wygląda na już schwytanego ! Wyraźnie ma kłopoty z wygramoleniem się z pułapki (?)
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
hippotam
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4484
Rejestracja: 14 maja 2013 19:43
Rok urodzenia: 1974
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Intruz w fabryce

Post autor: hippotam »

No, taki eksperyment. Można pisać bez rejestracji w wybranych działach (Recenzje, Nasza Twórczość, Aktualności). Działa oczywiście moderacja i spamkiller. Zobaczymy co z tego będzie.
Awatar użytkownika
tony halik

Re: Intruz w fabryce

Post autor: tony halik »

A merytoryczne posty też będziecie kasować?

Np. napiszę teraz, że praca Crisesa jest bardzo ładna i chciałbym taką postawić sobie na biurku. To chyba już jest ok?
ODPOWIEDZ