[MOC] Wioska orków - Zginra (BDP11)

Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2492
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Wioska orków - Zginra (BDP11)

Post autor: Kalais »

Orkowie powracają z nową wioską! Znowu startuję w konkursie LEGO / Bricklink, gdzie nagrodą jest wydanie zestawu. Wielka prośba o głosy, każde kliknięcie się liczy! Z góry wielkie dzięki za każdy głos!

Głosować można tutaj:
https://www.bricklink.com/v3/designer-p ... cs-village
Aby zagłosować trzeba mieć konto na LEGO/Bricklink i kliknąć na buźkę "Love it!"
A co się zmieniło od ostatniej wersji?

Przede wszystkim Orkowie wyprowadzili się z pustyni Nugh-Mefg do zielonej krainy Waimeala. Wieża strażnicza i chata zostały te same, natomiast zmieniła się cała reszta.

Powstała ogromna brama otoczona palisadami, małe pole uprawne, pracownia kowala oraz miejsce do przygotowywania jedzenia. No i oczywiście sam layout się mocno zmienił. Nie ma już luźno stojących budowli na pustyni, tylko jedna, zielona, makieta. Oczywiście można ją łatwo podzielić na 6 segmentów, żeby się dało ja np. łatwo przenieść.

Jeśli chcesz coś jeszcze poczytać to na samym dole tej strony jest dłuuuuuuuuuuuuuuugi opis całości - Czytaj więcej »

A poniżej film z obrotem 360 i obrazki:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pełna galeria/więcej do czytania:
[MOC] Głosujemy na zestaw LEGO - Wioska orków - Zginra
ODPOWIEDZ