Klocki inaczej :)

Awatar użytkownika
MikiK
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2018 13:06
Rok urodzenia: 1990

Klocki inaczej :)

Post autor: MikiK »

Witam !

Dzisiaj trochę inaczej niż zwykle. Mam nadzieję że mimo iż do końca nie są to klocki to pod pewnymi względami jednak na tyle blisko że chciałem się tym podzielić:) Ale oczywiście najpierw mała dygresja.

Z ogromną nostalgia wspominam serię Lego Adventurers. Pamiętam że dostałem zestaw Scorpion Tracker i urzekła mnie mapa załączona do zestawu - element 3068px. Od tamtej pory moim marzeniem było skompletowanie całego zestawu 4 map.
Później oczywiście okazało się że nie jest to takie proste . Wraz z czasem trochę się temat rozpłynął i nie wrócił aż do niedawna.

Na wiadomym serwisie szukałem pojedynczych elementów związanych z Egiptem i natrafiłem na oferty dwóch różnych mapek. Naturalnie zaraz wylądowały u mnie w koszyku a niedługo później w moich łapkach :)

Oczywiście stare marzenie wróciło razem z nimi, aczkolwiek postanowiłem trochę oszukiwać:) poświęciłem trochę czasu, środków i materiałów

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostateczny rezultat jest taki ze mam wszystkie 4 choć nie do końca w formie jaką bym chciał:)

Ps. Jeżeli ktokolwiek ma na sprzedaż któryś z klocków z mapami to chętnie przygarnę przy okazji :))
ODPOWIEDZ