Kroniki Morro- "Opowieść ze świątyni wiatru"

Awatar użytkownika
JaqBricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 19
Rejestracja: 25 sie 2021 09:47
Rok urodzenia: 2006
Kontakt:

Kroniki Morro- "Opowieść ze świątyni wiatru"

Post autor: JaqBricks »

Cześć wszystkim!
Dziś chciałbym zaprezentować Wam mojego nowego moca nawiązującego do serii Ninjago i jednej postaci, która tam występuje. Konstrukcję budowałem przez około 4-5 miesięcy i pomimo pewnych komplikacji, osiągnąłem efekt nawet lepszy niż ten, który początkowo chciałem.
Mam nadzieję, że MOC się Wam spodoba!



ObrazekMorro’s Chronicles- “Tales From The Temple of Wind” by MedievalBrick Workshop, on Flickr

ObrazekMorro’s chronicles- “Tales from Temple of The Wind” by MedievalBrick Workshop, on Flickr

ObrazekMorro’s chronicles- “Tales from Temple of The Wind” by MedievalBrick Workshop, on Flickr
Expensive pieces of plastic took over my life...
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kroniki Morro- "Opowieść ze świątyni wiatru"

Post autor: tybort »

Fajne, dobrze te skały wyglądają, a najlepiej oczywiście roślinki powtykane w szpary. Ale muszę przyznać, że od kiedy wiem jak to wygląda z drugiej strony, moje życie nie jest już takie samo :P

Co to jest ten jasnoszary "hydrant", który na drugim zdjęciu trochę ci się wyróżdżkował w Photoshopie?
Awatar użytkownika
JaqBricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 19
Rejestracja: 25 sie 2021 09:47
Rok urodzenia: 2006
Kontakt:

Re: Kroniki Morro- "Opowieść ze świątyni wiatru"

Post autor: JaqBricks »

tybort pisze: 24 cze 2022 20:19 Fajne, dobrze te skały wyglądają, a najlepiej oczywiście roślinki powtykane w szpary. Ale muszę przyznać, że od kiedy wiem jak to wygląda z drugiej strony, moje życie nie jest już takie samo :P

Co to jest ten jasnoszary "hydrant", który na drugim zdjęciu trochę ci się wyróżdżkował w Photoshopie?
Dzięki!

A ten hydrant to azjatycka latarnia, która faktycznie się trichę zamazała w drugim foto. Na szczęście zauważyłem to za nim na ig tamto zdjęcie wrzuciłem :)
Expensive pieces of plastic took over my life...
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2540
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kroniki Morro- "Opowieść ze świątyni wiatru"

Post autor: Toltomeja »

Fajne, dobrze te skały wyglądają, a najlepiej oczywiście roślinki powtykane w szpary. Ale muszę przyznać, że od kiedy wiem jak to wygląda z drugiej strony, moje życie nie jest już takie samo :P
Lepiej bym tego nie ujął. :D

Bardzo ładny i dopracowany MOC. Jedyne, co mnie trochę gryzie, to że przez szpary prześwituje światło. Można łatwo zredukować ten efekt zabudowując je od tyłu. Wystarczy np. ściana w jakimś ciemnym kolorze z tyłu pracy.
ODPOWIEDZ