Niezwykła podróż

Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Niezwykła podróż

Post autor: rh »

Czas odkopać skamieniliny i zrobić zdjęcia starym pracom nim znajdą się w szufladkach :)
Tym razem czas na coś, co powstało w 2018 na Krakowski Festiwal Komiksu:
  • Niezwykła Podróż
Wtedy był okres mojej fascynacji tym komiksem, w sumie to bardziej dla dzieci. Decyzja padła by zrobić jeden z kadrów w postaci małej dioramy w mikroskali. Było z tym trochę zabawy, chociaż z perspektywy czasu (i nowych elementów) podejrzewam, że masę rzeczy zrobiłbym inaczej :)
Do tego jeszcze teraz przy okazji eksperyment z wykorzystaniem niebieskiej ściany plus niebieskiej kapy jako tła do zdjęć - potencjał jest, ale jeszcze muszę się nauczyć go wykorzystywać.

ObrazekNiezwykła podróż by Rafal Holub, on Flickr

ObrazekNiezwykła podróż by Rafal Holub, on Flickr


Link do albumu: Flickr
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2548
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Niezwykła podróż

Post autor: Toltomeja »

Tak mi się wydawało, że gdzieś widziałem ten klif... Komiksu nie znam, ale podoba mi się, że na makietce jest po trochu wszystkiego: nadmorskie krajobrazy, rzeka, kościół, ciapong, pola itd.

Jest kilka rzeczy, które rzeczywiście można by poprawić, przypuszczam że to właśnie o nich wspomniałeś. Na przykład, miejscami makieta jest zbyt kanciasta - najbardziej widać to na rzece.
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Niezwykła podróż

Post autor: rh »

Toltomeja pisze: 26 maja 2022 15:07Jest kilka rzeczy, które rzeczywiście można by poprawić, przypuszczam że to właśnie o nich wspomniałeś. Na przykład, miejscami makieta jest zbyt kanciasta - najbardziej widać to na rzece.
Kanciastość - rzeka, pola, wygładzenie tego w kilku miejscach. W sumie od 2018 roku pojawiło się trochę część, które by bardzo pomogły zrobić to bardziej naturalnie. Tak zostaje pixelowo :) Dzięki za komentarz!
ODPOWIEDZ