42099 problem

Diabel77
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2022 10:57
Rok urodzenia: 1977

42099 problem

Post autor: Diabel77 »

Witajcie. Nie bardzo wiem gdzie umieścić to pytanie wiec wybór padł na ten dział. Otóż od kilku dni męczę się z modelem 42099. Problem mam taki, że na początku pięknie działał napęd 4x4. Pojezdzilismy kilka dosłownie minut i akumulatorki padły :(. Wymieniłem baterie na nowe i napęd tylny prawie w ogóle się nie obraca do przodu, za to do tylu kręci aż miło. Auto w ogóle nie ma mocy. Ledwo się toczy :(. Na banku baterii jak jedzie to dioda miga w kolorach czerwono-zielonym. Oglądałem czy coś go nie blokuje ale nic nie widać. Zreszta to mało prawdopodobne. Zaglądałem już do niego tyle razu i bez efektu. Miał ktoś kiedyś podobny problem?

Z ostatniej chwili. Wygląda na to, że auto ma jakby zmieniony napęd mimo odpowiednio podłączonych kolorami kabli. Czyli to jak szybko jedzie do tylu powinno być do przodu a to jak jedzie wolno w przod powinno być zmienione na tył, bo wiadomo, że wolno sie cofa. Ktoś ma pomysł jak to zamienić?
Awatar użytkownika
Sariel
Posty: 917
Rejestracja: 01 paź 2013 10:46
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 42099 problem

Post autor: Sariel »

42099 jeździ z dokładnie tą samą prędkością do przodu i do tyłu. To co opisujesz brzmi raczej jak problem z silnikiem, natomiast jeśli mruga Ci hub (rozumiem że to oznacza "bank baterii") to sugeruję zmienić baterie na inne.
ODPOWIEDZ