Invaders

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Invaders

Post autor: glaz_pimpur »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Jaskier pisze:Hej, jakiś czas temu pojawił się na forum temat współpracy nad projektem inspirowanym pracami Jakuba Różalskiego, polskiego artysty, grafika.
Na jego obrazach malownicze, sielankowe plenery polskiej wsi stanowią tło dla starć potężnych mechów i maszyn wojennych utrzymanych w stylistyce dieselpunku.
Ja także chciałem dołączyć do projektu, ale jak to ze mną bywa, popłynąłem.
W każdym razie jest mech i jest (a przy najmniej była) wiejska sielanka

Obrazek

W życie społeczności Łąki wtargnęli Najeźdźcy. A może Nachodźcy? W każdym razie robaczki siedzą w kupie po pachy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Invaders

Post autor: Jaskier »

Istotnie, poszalałeś. :P

Najciekawszym detalem jest wylot komina zrobiony z lornetek i małych kolców/zębów. Proste, a wygląda świetnie.
Awatar użytkownika
crises
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4220
Rejestracja: 14 maja 2013 19:29
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Invaders

Post autor: crises »

Stylem pasuje do statku, który kiedyś zbudowałeś. Pojazd skojarzył mi się z ruchomym zamkiem Hauru Miyazakiego, chyba przez mnogość i różnorodność nadbudówek i przybudówek. To uniwersum ma potencjał na rozbudowę.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Invaders

Post autor: glaz_pimpur »

Jaskier pisze:Najciekawszym detalem jest wylot komina zrobiony z lornetek i małych kolców/zębów. Proste, a wygląda świetnie.
Też jestem z niego zadowolony. Muszę też przyznać, że techniki typu "plasterek fleksja wciśnięty w łapkę, żeby kąt wynosił 37,5 stopnia a nie 38" zupełnie mnie nie kręci. Więc raczej fajerwerków u mnie nie ma.
crises pisze:Stylem pasuje do statku, który kiedyś zbudowałeś.
Bo to mój styl. ;) Mam jeszcze trochę takich pomysłów ale na razie odkładam je na bok i skupiam się na miasteczku.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Invaders

Post autor: Jaskier »

glaz_pimpur pisze:Też jestem z niego zadowolony. Muszę też przyznać, że techniki typu "plasterek fleksja wciśnięty w łapkę, żeby kąt wynosił 37,5 stopnia a nie 38" zupełnie mnie nie kręci. Więc raczej fajerwerków u mnie nie ma.
Ja czasem używam techniki dodawania plasterka z wężyka pneumatycznego, żeby np. złapać łapkę w clipa. :P
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Invaders

Post autor: goldsun »

glaz_pimpur pisze:
crises pisze:Stylem pasuje do statku, który kiedyś zbudowałeś.
Bo to mój styl. ;) Mam jeszcze trochę takich pomysłów ale na razie odkładam je na bok i skupiam się na miasteczku.
Styl "Baranowski spotkał Papcia Chmiela i razem poszli na piwo".
Jak dla mnie trochę za duży chaos. Chociaż podobają mi się detale: armaty z przodu i boków, komin, właz z lupą (miałem coś podobnego na ciapongu orkowym) i kiosk jak z żółtej łodzi podwodnej. ;-) Ale jak dla mnie za mało spójności w tym chaosie. ;-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Invaders

Post autor: romkoo »

Taki totalnie odjechany ten mech, komiksowy, dużo chaosu w konstrukcji. Pewnie w tym świecie składa się konstrukcje z tego co się ma pod ręką? Twój styl jest rzeczywiście rozpoznawalny :) i dodatkowo kojarzy mi się jeszcze z japońskimi bajkami...
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Invaders

Post autor: glaz_pimpur »

goldsun pisze: Styl "Baranowski spotkał Papcia Chmiela i razem poszli na piwo".
To chyba komplement?
Jak dla mnie to tego chaosu jest jeszcze za mało.
romkoo pisze:Taki totalnie odjechany ten mech, komiksowy, dużo chaosu w konstrukcji. Pewnie w tym świecie składa się konstrukcje z tego co się ma pod ręką?
Może nie pod ręką ale tego co jest w domu. Przestają mi się mieścić klocki w domu i staram się ograniczać zakupy. I nie przeszkadza mi przy takich konstrukcjach, jak nie wszystkie klocki są w jednym kolorze.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ