4. Konstruktor - nominacje

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

4. Konstruktor - nominacje

Post autor: Sirius »

W kategorii Konstruktor zgłoszono 25 prac. Przed Wami siedem spośród nich.

Heimdall - Lech Kulina
Obrazek

NF-LM Jumpship
Obrazek

Shiptember 2020 - Toltomeja
Obrazek

Statek piracki - sebanm
Obrazek

Ładowarka kołowa skala minifig - Fuku
Obrazek

Tiny toy tram - zagiwolf
Obrazek

Ził Peacemaker - Samolot
Obrazek

Czekamy na Wasze typy, kto zwycięży!
Awatar użytkownika
barneius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 183
Rejestracja: 09 sty 2019 22:51
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 4. Konstruktor - nominacje

Post autor: barneius »

Wygląda na to, że w tej kategorii Kapituła nie będzie miała łatwego wyboru. Jak tu bowiem porównywać onieśmielającego kunsztem technicznym Heimdall'a z takim prostym maleństwem jak Tiny toy tram. Oba świetne i oba mieszczą się w kategorii konkursowej choć zarazem różni je niemal wszystko. Ja zaś, mimo że w języku Technic potrafię co najwyżej zamówić kawę, stawiam na Ziła Peacemakera. Niby Technic, a jednak przemawia do mnie równie dobrze co model systemowy. No i to połączenie radzieckiej maszyny z klimatami MadMax'a... co za charakter!
- barneius heavy machinery and vessels industries -
Awatar użytkownika
zagiwolf
Posty: 70
Rejestracja: 17 paź 2019 13:29
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 4. Konstruktor - nominacje

Post autor: zagiwolf »

barneius pisze:Wygląda na to, że w tej kategorii Kapituła nie będzie miała łatwego wyboru. Jak tu bowiem porównywać onieśmielającego kunsztem technicznym Heimdall'a z takim prostym maleństwem jak Tiny toy tram. Oba świetne i oba mieszczą się w kategorii konkursowej choć zarazem różni je niemal wszystko. Ja zaś, mimo że w języku Technic potrafię co najwyżej zamówić kawę, stawiam na Ziła Peacemakera. Niby Technic, a jednak przemawia do mnie równie dobrze co model systemowy. No i to połączenie radzieckiej maszyny z klimatami MadMax'a... co za charakter!
Ja jestem fanem praktycznie wszystkiego co robi Samolot, URAL 6920 czy ZIŁ 4906 to są po prostu bezbłędne modele na poziomie top - gdyby tak wyglądały zestawy to chyba zbierałbym tylko Technic!
Cieszę się bardzo, że tramwaj został wyróżniony!
Mój tramwaj na Lego Ideas: https://ideas.lego.com/projects/ffadcc0 ... b14a161b59" target="_blank
Mój profil o Lego na Instagramie: http://www.instagram.com/klockidladoroslych" target="_blank
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: 4. Konstruktor - nominacje

Post autor: Skowronek »

Dla mnie to jest piękno klocków, że można zrobić bardzo skomplikowany model liczący 2k+, albo i 4k+ części i będzie rywalizował z modelem w skali nano/mikro składającym się z kilkunastu/kilkudziesięciu części. Oczywiście wszystko zależy od kategorii - w Konstruktorze chodzi o odwzorowanie wyglądu, nie o funkcje, z tego co rozumiem. Co innego w kategorii, gdzie liczy się odwzorowanie funkcji / zaawansowanie techniczne modelu...
ODPOWIEDZ