Summer Joust 2020

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Summer Joust 2020

Post autor: Jaskier »

Grupa na Flickr została założona, kategorie zostały ogłoszone.

12x12 Vignette
The Frozen North (może to będzie pretekst, żeby zacząć coś dłubać do wikingów?)
Tri-Color
Every Set Could be a Castle Set
Puristic Parts

Kategoria grupowa:
Just Another "Normal" Day (motywem przewodnim ma być wybrana postać, w sumie coś podobnego do tego, co zbudowaliśmy w zeszłym roku).

Kategoria bonusowa:
Summer Joust Poster (trzeba zbudować coś, co będzie wykorzystane jako tło w przyszłym edycjach konkursu).

Co sądzicie?
Ja się i taka zamierzał spiąć z wikingami i coś zrobić, mam też pomysł na historię do grupowej kategorii, ale reszta mnie jakoś niezbyt przekonuje.
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Summer Joust 2020

Post autor: Toltomeja »

Są już wyniki. Mam wrażenie, że w tym roku było sporo oryginalnych i niestandardowych prac.
https://www.flickr.com/groups/14690099@ ... 492047691/" target="_blank

Gratulacje dla Ciamka za zdobycie wyróżnienia!
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Summer Joust 2020

Post autor: LL »

Potwierdzam, nie śledziłem tego konkursu w ogóle, ale zwycięskie prace obejrzałem i zgadzam się, jakieś takie oryginalniejsze są.
I cóż, trochę szkoda, że ten konkurs tak zdeklasował pod względem popularności, zgłoszonych prac etc. stare dobre CCC, do którego dalej mam sentyment. Z drugiej jednak strony, to może być okazja i motywacja do powrotu do budowania MOCy na konkursy :D. Taka rywalizacja zawsze fajna była, szczególnie jak wyniki spóźniały się coraz to bardziej i bardziej :D.
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Summer Joust 2020

Post autor: Toltomeja »

A mnie właśnie bardzo cieszy, że pojawił się konkurs o podobnej formule jak CCC, ale prowadzony przez ogarniętych ludzi.

LL, zaczynaj już budować na przyszły rok!
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Summer Joust 2020

Post autor: LL »

Toltomeja pisze:A mnie właśnie bardzo cieszy, że pojawił się konkurs o podobnej formule jak CCC, ale prowadzony przez ogarniętych ludzi.
Nie no to jasne, że super, że pojawił się fajny konkurs prowadzony w odpowiedni sposób. Przyznasz jednak, że CCC na zawsze w naszych sercach :D.
Toltomeja pisze:LL, zaczynaj już budować na przyszły rok!
Ciii, nie zdradzaj nikomu taktyki <wstaw nick niemalże każdego gostka biorącego regularnie udział w konkursach, w tym starego mnie :D>.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Summer Joust 2020

Post autor: Jaskier »

CCC RIP
[*] Kraków

Na Summer Joust miałem ambitne plany, ale mi covid generalnie pokrzyżował budowanie w tym roku i musiałem do czegoś innego przysiąść.
ODPOWIEDZ