Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 298
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: ctr_bricks »

Gratulacje zwycięzcom! Kawał dobrej roboty, poprzeczka zawieszona naprawdę wysoko! Dziękuję również za wyróżnienie, nie spodziewałem się :) Jest motywacja do działania, może w kolejnym roku nie zapomnę zgłosić prac :D
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: goldsun »

Gratulacje dla zwycięzców, wyróżnionych i wszystkich budujących.
Podziękowania dla Kapituły, która odwaliła sporo roboty i zużyła mnóstwo swojego czasu, żeby modele poprzeglądać, ocenić, podyskutować, mimo, że mogłaby w tym czasie robić coś innego.
A Ericowi może rzucę wyzwanie w tej jego kategorii w przyszłym roku, jeśli w końcu zbuduję to, do czego zabieram się od 3 lat i w końcu się zabrałem na poważnie. ;-) Chociaż ja nie buduję z technica z taką obudową, w ogóle buduję całkiem inaczej, więc pewnie i tak przegram, ale może utrudnię trochę kapitule trochę wyboru i oceniania? ;-p
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7021
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Thietmaier »

Gratulacje wszystkim nagrodzonym! Fajnie, że udaje się nam dalej organizować ten konkurs i nadal Kapitule się chce oceniać i wybierać prace :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: zgrredek »

Fuku pisze: Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że zostałem kompletnie pominięty w kategorii w której nie powinienem zostać pominięty?
Wytłumaczenie jest bardzo proste - twoje prace są nieciekawe, nieodkrywcze i wtórne. Bo co niby ciekawego może być w milionowej wersji jakiegoś starwarsowego latadła?
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Sirius »

Nie przesadzaj, pracę są świetne. W swojej kategorii. Ale ta kategoria jest mocno specyficzna i nie ma tu wielu oddanych fanów, którzy wgłębiają się w niuanse konstrukcyjne.
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

zgrredek pisze:
Fuku pisze: Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że zostałem kompletnie pominięty w kategorii w której nie powinienem zostać pominięty?
Wytłumaczenie jest bardzo proste - twoje prace są nieciekawe, nieodkrywcze i wtórne. Bo co niby ciekawego może być w milionowej wersji jakiegoś starwarsowego latadła?
Starwarsowych modeli może i jest mnóstwo, ale większość z nich pozostawia wiele do życzenia. Moje modele są dokładne i nie są wtórne, często stosuję nowe rozwiązania. Ale widać niektórym ciężko przychodzi obiektywna ocena, uważają pewnie że Jerac zrobił już wszystko w temacie starwarsowych modeli i niemożliwe że ktoś inny też może robić dobre modele. Pominięcie w nowej nadziei to nawet nie niesprawiedliwość, to obraza, jak ten komentarz, który potwierdził moje odczucia jakie miałem praktycznie od początku wobec części osób tutaj. Przepraszam też za to co pisałem o kapitule uogólniając, bo nie sądzę żeby wszyscy byli tak ograniczeni. Widać, że nick zobowiązuje
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Jerac »

Powiedz, co chcesz osiągnąć drążąc temat? Na Lugpolu już kilka osób Ci w bardzo taktowny sposób wspomniało że o ile modele masz dobre, to nad skromnością powinieneś jeszcze popracować. Nie sądzisz, że oceniając pracę w głowach mogła kołatać się pamięć o sposobie w jaki domagasz się atencji? I że mimo iż każdy starał się działać obiektywnie, to człowiek jest tylko człowiekiem i takie drobne negatywne wrażenie zostaje i podświadomie wpływa na wybór?

"Sprawiedliwość" to stan kiedy wszystkie prawa są przestrzegane. Czy którekolwiek Twoje prawo zostało złamane? Jeśli tak, możesz zgłosić się do Administracji z prośbą o przyjrzenie się tej sprawie.
Czy komentarz Zgredka jest obraźliwy? Nie jest; wypowiedział się na temat tematyki Twoich prac, a nie Ciebie jako osoby. Jak ktoś by Ci napisał że słuchaj to jest spieprzone, tu się lepiej nada ten czy tamten klocek, to by była obraza? Nie.

Jeszcze bym zrozumiał jakbyś w jednym poście wyraził swój żal. No bywa. Liczyłeś na więcej, masz przez to doła. Sportowcy też potrafią rzucić rakietą tenisową czy kierownicą o ziemię, ale oni wszyscy potem niezmiennie działają po prostu dalej i nie wałkują tematu raz po raz. Nikt im wtedy nie ma za złe że w emocjach ich poniosło.
Co zatem chcesz osiągnąć? Liczysz na to że Kapituła zbierze się teraz w jakiejś odległej części forum i pomyśli "no faktycznie, Fuku to się jednak należy, dobrze że nam o tym przypomniał, to zmienimy wyniki i wyrzucimy kogoś z innych kategorii, albo damy nagrodę pocieszenia"?
Szarnywirk
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: glaz_pimpur »

Osobiście uważam, że patrząc moim subiektywnym okiem moje MOCe są najlepsze. Reszta się dopiero uczy. I Jerac, i Ty Fuku i nawet Kris (nie na darmo zwany zawsze drugim). I tylko dzięki mojej wrodzonej skromności nie wystartowałem we wszystkich kategoriach i nie zgarnąłem wszystkich nagród.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: zgrredek »

Fuku pisze:Jerac zrobił już wszystko w temacie starwarsowych modeli i niemożliwe że ktoś inny też może robić dobre modele.
Może i dobre, ale na pewno nie lepsze. Bo jak Jerac coś zbuduje to już szkoda trudu, bo i tak nikt nie zbuduje tego lepiej. No ale to jest inna liga, bo on jest z innej planety (jeszcze nikomu nie zdradził z jakiej).
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: zgrredek »

glaz_pimpur pisze:Osobiście uważam, że patrząc moim subiektywnym okiem moje MOCe są najlepsze. Reszta się dopiero uczy. I Jerac, i Ty Fuku i nawet Kris (nie na darmo zwany zawsze drugim). I tylko dzięki mojej wrodzonej skromności nie wystartowałem we wszystkich kategoriach i nie zgarnąłem wszystkich nagród.
Z tego samego powodu ja też nie startuję w żadnych zawodach.
I Tobie Fuku radzę to samo. Po co Ci uznanie innych, skoro we własnych oczach jesteś najlepszy? Jeśli ktoś uważa inaczej to po prostu się nie zna.
ODPOWIEDZ