Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Jerac »

Fuku pisze:Gratulacje dla zwycięzców. Jest mi jednak niezmiernie przykro, bo mimo ciężkiej pracy przez cały rok tak jakby mnie tu prawie nie było, nie dość, że zostałem pominięty w nominacjach, na które nikt mi nie wmówi, że przynajmniej jedną pracą nie zasłużyłem, to teraz jeszcze w kategorii nowa nadzieja zostałem kompletnie pominięty. Oceny niektórych z kapituły są mocno subiektywne i nielogiczne, co nie powinno mieć miejsca w tak prestiżowym konkursie
Chłopie za bardzo to swojej opinii nie poprawiłeś teraz...
Szarnywirk
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

Jerac pisze:
Fuku pisze:Gratulacje dla zwycięzców. Jest mi jednak niezmiernie przykro, bo mimo ciężkiej pracy przez cały rok tak jakby mnie tu prawie nie było, nie dość, że zostałem pominięty w nominacjach, na które nikt mi nie wmówi, że przynajmniej jedną pracą nie zasłużyłem, to teraz jeszcze w kategorii nowa nadzieja zostałem kompletnie pominięty. Oceny niektórych z kapituły są mocno subiektywne i nielogiczne, co nie powinno mieć miejsca w tak prestiżowym konkursie
Chłopie za bardzo to swojej opinii nie poprawiłeś teraz...
Ale co to ma do rzeczy? Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że zostałem kompletnie pominięty w kategorii w której nie powinienem zostać pominięty? Jak można się czuć inaczej w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: rASch »

Fuku pisze:Ale co to ma do rzeczy? Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że zostałem kompletnie pominięty w kategorii w której nie powinienem zostać pominięty? Jak można się czuć inaczej w takiej sytuacji?

Jaka z ciebie nowa nadzieja skoro na drugim forum od lat już pokazujesz MOCe. Nie mam już na LUGPOLu konta ale patrząc na szybko taki temat znalazłem, może są starsze, może nie.
Wysłany: 2017-11-11, 17:36 [MOC] AT-ST
Nowa Nadzieja jest dla AFOLa który dopiero co pojawił się w społeczności, kto dotychczas budował dla siebie i nie publikował swoich prac na forach internetowych, facebookach i innych mediach. Ja wcześniej nie widziałem prac Staz'a , ani np Lechkulina. Ty już 2018 roku miałeś debiut na wystawie.

EDYTA; 2015 - pierwszy opublikowany publicznie MOC.
http://www.lugpol.pl/forum/moc.php?id=3427
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020 13:43 przez rASch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Kris Kelvin »

Fuku pisze:Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że zostałem kompletnie pominięty w kategorii w której nie powinienem zostać pominięty?
No więc logiczne wytłumaczenie jest naprawdę proste.
Twoje prace podobały się mniej niż innych uczestników.
Albo jak wolisz, ich prace podobały się bardziej niż Twoje.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

To były jakieś pojedyncze MOCe, często mody zestawów SW. Raczej większość ludzi nie buduje od razu poważnych MOCy, czasem publikuje gdzieś swoje wypociny. Swoją poważniejszą aktywność afolską zacząłem w połowie 2018 roku. Ale skoro tak, to czemu w takim razie nie zostałem wyróżniony w nowej nadziei w edycji 2018?
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Insomnia »

Jejku jaki z Ciebie maruda. Złote Study złe, konkursy Lego Ideas złe, Instagram zły. Na serio chcesz aby tak Cię ludzie zapamiętali?

Moim zdaniem masz wiele fajnych prac ale może Kapituła uważała inaczej. Na pocieszenie napiszę, że kilka moich też nie znalazło się w nominowanych.
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

Kris Kelvin pisze:
Fuku pisze:Jakie jest logiczne wytłumaczenie tego, że zostałem kompletnie pominięty w kategorii w której nie powinienem zostać pominięty?
No więc logiczne wytłumaczenie jest naprawdę proste.
Twoje prace podobały się mniej niż innych uczestników.
Albo jak wolisz, ich prace podobały się bardziej niż Twoje.
To powiem tylko tyle - ten konkurs to kpina, a ta cała sytuacja to zwykła niesprawiedliwość i chamstwo. Nie wiem jak można tak kogoś potraktować. Kapituła chyba jest ślepa.

Proszę o usunięcie konta, wyjdzie na to samo jakby mnie tu od pczątku nie było
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

Insomnia pisze:Jejku jaki z Ciebie maruda. Złote Study złe, konkursy Lego Ideas złe, Instagram zły. Na serio chcesz aby tak Cię ludzie zapamiętali?

Moim zdaniem masz wiele fajnych prac ale może Kapituła uważała inaczej. Na pocieszenie napiszę, że kilka moich też nie znalazło się w nominowanych.
Od jakiegoś czasu mam depresję i źle znoszę takie sytuacje. Czasem lepiej pewne rzeczy przemilczeć, ale mam nie trzymać w sobie emcji. Aw tej sytuacji czuję się potraktowany mocno niesprawiedliwie. I nie widzę powodu, dla którego miałbym o tym nie mówić. Nie mam nic więcej do dodania, poza tym, że żałuję, że to forum okazało się na koniec takim zawodem. Tak jak pisałem, proszę o usunięcie konta

Aha, i nigdzie nie napisałem ani nie uważam, że powinienem coś wygrać, tylko że zostałem kompletnie pominięty
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020 14:07 przez Fuku, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Sirius »

Uspokój się. Jedyna osoba, która tu sobie robi kpiny i szerzy chamstwo to w tym momencie niestety Ty.
Może ciężko Ci to sobie wyobrazić, ale jury nie uwzięło się na Ciebie, ani na kogokolwiek innego. Wytłumaczenie jest proste - są lepsi. Jeśli budujesz tylko po to żeby zyskać poklask i wygrywać konkursy to może lepiej od razu sobie daruj. Szkoda nerwów.
Oglądałeś czasem jakieś zawody sportowe albo mecz? Tam też po porażce niektórzy płaczą i strzelają fochy, ale są też tacy, którzy potrafią pogratulować rywalom, którzy byli lepsi. Zgadnij, których się bardziej ceni?

PS. Był kiedyś w AFOLowym światku taki osobnik jak Kris K. - świetnie budował, ale zawsze był drugi. Teraz jeszcze gdzieś tu egzystuje, ale te porażki tak go dotknęły, że już na zawsze został zgorzkniałym gawędziarzem erotomanem. Nie idź tą drogą ;)
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Kris Kelvin »

Sirius pisze: PS. Był kiedyś w AFOLowym światku taki osobnik jak Kris K. - świetnie budował, ale zawsze był drugi. Teraz jeszcze gdzieś tu egzystuje, ale te porażki tak go dotknęły, że już na zawsze został zgorzkniałym gawędziarzem erotomanem. Nie idź tą drogą ;)
Przestań pisać bzdury. Widziałem w życiu więcej kobiecych piersi niż Ty zjadłeś ciepłych obiadów.
Tfu, wygrałem więcej konkursów w życiu niż Ty widziałeś kobiecych piersi.
Nie jestem żadnym erotomanem!!!


Jako przedstawiciel Kapituły mogę zapewnić, że cała ta historia będzie dla nas nauczką i wyciągniemy z niej wnioski na przyszłość. Rozważymy kwestie parytetów, żeby nikt nie wyszedł z pustymi rękami.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
ODPOWIEDZ