Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Awatar użytkownika
lechkulina
Posty: 96
Rejestracja: 08 lip 2019 19:22
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: lechkulina »

Gratulacje dla zwycięzców zasłużonych wygranych, świetne prace! Duże dzięki również dla kapituły za przeprowadzenie konkursu i wyróżnienie mojego projektu :) Jest to bardzo miłe i super motywujące do poprawiania swojego warsztatu aby za rok zaprezentować jeszcze lepszą pracę :)

Pozdrawiam

lech
Awatar użytkownika
barneius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 183
Rejestracja: 09 sty 2019 22:51
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: barneius »

Serdecznie dziękuję za wyróżnienie i gratuluję pozostałym zwycięzcom i nominowanym - świetne prace. Liczyłem bardzo na to, że powalczę Ścigaczem M-68 Hana Solo a okazało się, że doleciałem do gwiazd zabawkową rakietą. Życie potrafi zaskakiwać :)

Podziękowania dla członków Kapituły za trudy w dokonywaniu niełatwych wyborów.
- barneius heavy machinery and vessels industries -
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Jaskier »

O rety! Dziękuję bardzo za wyróżnienie moich prac. Statuetka zajmie honorowe miejsce, jak już będę miał pełnoprawne stanowisko do budowania.
Gratulacje dla pozostałych zwycięzców i uczestników. Sebastian to powinien mieć osobną kategorię na tylko swoje prace. :P
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Sirius »

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym! Podziękowania dla jury i Mateusza za organizację!
Jaskier pisze:Sebastian to powinien mieć osobną kategorię na tylko swoje prace. :P
W przyszłym roku będzie osobna kategoria "Czar Podlasia" ;)
Awatar użytkownika
eric trax
Posty: 232
Rejestracja: 18 maja 2014 01:04
Rok urodzenia: 1989
Lokalizacja: Wrocław

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: eric trax »

Modele maszyn rolniczych Eric Traxa są jak co roku znakomite, ale mi osobiście brakuje w tym temacie świeżości, dlatego Delorean, który jest jedną z najciekawszych wersji tego pojazdu jakie widziałem wyprzedził konkurencję.
Bardzo się cieszę na taką szczerą opinię! Sam od jakiegoś czasu mam podobne odczucia.

Gratuluje zwycięzcom i uczestnikom. Również organizatorom bo choć ogłoszenie wyników bardzo się przeciągnęło to zrekompensowały to opisy i uzasadnienia wyborów, które czytałem z wypiekami na twarzy.
Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: pit »

Wyniki i komentarze członków kapituły były gotowe już chwilę temu, ale zdaje się że prezentacja wyników miała być w inne formie, z której ostatecznie nic nie wyszło. Stąd obsuwa z ogłoszeniem wyników.

Tak czy inaczej, gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych!

I dzięki dla organizatorów. :)
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Kris Kelvin »

Jako członek Kapituły gratuluję wygranym, łączę się w żalu z przegranymi i dziękuję sobie za wypełnienie obowiązku.
Darz bór.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

Gratulacje dla zwycięzców. Jest mi jednak niezmiernie przykro, bo mimo ciężkiej pracy przez cały rok tak jakby mnie tu prawie nie było, nie dość, że zostałem pominięty w nominacjach, na które nikt mi nie wmówi, że przynajmniej jedną pracą nie zasłużyłem, to teraz jeszcze w kategorii nowa nadzieja zostałem kompletnie pominięty. Oceny niektórych z kapituły są mocno subiektywne i nielogiczne, co nie powinno mieć miejsca w tak prestiżowym konkursie
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Kris Kelvin »

Fuku pisze: Oceny niektórych z kapituły są mocno subiektywne i nielogiczne, co nie powinno mieć miejsca w tak prestiżowym konkursie
Zgoda, przyznaję się, nie będę tego dłużej ukrywać.
Moje oceny są na tyle subiektywne, na ile tylko mogę.
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: glaz_pimpur »

Fuku pisze:Gratulacje dla zwycięzców. Jest mi jednak niezmiernie przykro, bo mimo ciężkiej pracy przez cały rok tak jakby mnie tu prawie nie było, nie dość, że zostałem pominięty w nominacjach, na które nikt mi nie wmówi, że przynajmniej jedną pracą nie zasłużyłem, to teraz jeszcze w kategorii nowa nadzieja zostałem kompletnie pominięty. Oceny niektórych z kapituły są mocno subiektywne i nielogiczne, co nie powinno mieć miejsca w tak prestiżowym konkursie
Nie płacz, ja zostałem pominięty nawet w zgłoszeniach
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ