[MOC] Betrayal at Krondor - Katapulta [stud.io]

Awatar użytkownika
darksavant
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2023 16:46
Rok urodzenia: 1981

[MOC] Betrayal at Krondor - Katapulta [stud.io]

Post autor: darksavant »

Kolejna scena inspirowana wydarzeniami z gry "Betrayal at Krondor". Ta także ma miejsce w piątym rozdziale gry, zatytuowanym "When Rivers Run Blood". Scena rozgrywa się na dalekiej północy w okolicach miasta Raglam. Loclear, James i Patrus mają za zadanie zdobycie dla księcia Martina planów oblężenia twierdzy Northwarden. Plany były w posiadaniu rezydującego w Raglam kapitana Kroldedha. W tym celu bohaterowie postanowili użyć katapulty (po jej uprzednim naprawieniu), za jej pomocą zniszczyli siedzibę Kroldecha, z ruin której wydobyli bezcenne dokumenty.

Poniżej rzut oka na oryginał:
Obrazek

I moja interpretacja:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kilka szczegółów:
Obrazek
Obrazek

I na koniec jeszcze rzut oka na dramatis personae. Od lewej szlachetnie urodzony Loclear, jeden z najlepszych szermierzy w Midkemii, James, złodziej i giermek na dworze księcia Krondoru, nieco zdziwaczały czarodziej Patrus, mistrz Akademii Magii w Stardock, oraz anonimowy Moredhel, który najzwyczajniej miał w życiu pecha i jak to mówią "znalazł się w złym miejscu o niewłaściwym czasie":
Obrazek

edit, 8.02

Tą scenkę będę chciał przekuć na fizyczny model. Do końca tygodnia powinny do mnie trafić brakujące części do katapulty. Mam już złożone figurki (zresztą mam zebraną całą szóstkę grywalnych bohaterów gry). James będzie miał inny tors, bo ten który jest na prezentowanym MOCu nie występuje w czerwieni. Także Patrus będzie miał torsik zrobiony przeze mnie (ten z kolei nie występuje w bieli). W jego przypadku użyłem białego torsu na którym narysowałem cienkopisem permanentnym 0,3mm fałdy materiału i pasek. Zostaje drzewo i teren.
ODPOWIEDZ