[MOC] Betrayal at Krondor - Patrus (stud.io)

Awatar użytkownika
darksavant
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2023 16:46
Rok urodzenia: 1981

[MOC] Betrayal at Krondor - Patrus (stud.io)

Post autor: darksavant »

Pochodzący z 1993 "Betrayal at Krondor" do dzisiaj jest jedną z moich ulubionych gier cRPG. Jakiś czas temu postanowiłem więc zrobić sobie serię legowych MOC'ów nawiązujących do tej gry.
Poniżej pierwszy z nich, przedstawiający scenkę otwierającą piąty rozdział gry, zatytuowany "When Rivers Run Blood". W scence tej czarodziej Patrus wygłasza dość zabawną przemowę do schwytanego Moredhela (elfopodobna rasa wymyślona przez Raymonda E. Feista, odgrywają oni raczej negatywną rolę w tej opowieści) w której porusza on problem konieczności prowadzenia pościgu, kamieni w butach i związanych z tym odcisków. No, ale nie o tym miało być...

Pierwszy kadr scenki w oryginale wygląda tak:
Obrazek

Poniżej efekt mojej pracy w stud.io:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W stosunku do pierwowzoru postawiłem na drzewko przypominające brzozę oraz dodałem trochę kwiatków, które mają przełamać dominującą zieleń i wprowadzić trochę koloru. Z drugiej strony nie wiem, czy z kwiatami nie prezentuje się to trochę zbyt cukierkowo. Dla porównania jeszdze dwa rendery bez kwiatów:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lut 2023 01:50 przez darksavant, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: [MOC] Betrayal at Krondor - Patrus (stud.io)

Post autor: Jaskier »

Drzewko całkiem ładne. ;)
Awatar użytkownika
darksavant
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2023 16:46
Rok urodzenia: 1981

Re: [MOC] Betrayal at Krondor - Patrus (stud.io)

Post autor: darksavant »

Dziękuję :) Samo drzewko to prosta konstrukcja (prościej to chyba tylko #2339 + #2417), ale na małych dioramach, gdzie ma być tylko ozdobnikiem moim zdaniem robi robotę.
ODPOWIEDZ