WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

JoMurarz
Posty: 20
Rejestracja: 25 cze 2022 12:39
Rok urodzenia: 2000

WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: JoMurarz »

Witam! Postanowiłem założyć kanał, na którym będę publikował filmy odnośnie postępu moich prac nad modelami. Na pierwszy ostrzał - Warszawa Waliców 14


https://youtu.be/Jk2xPJfJsIk

CZĘŚĆ 2 - ZAKOŃCZENIE PRAC

https://youtu.be/Eicfd-5Qu5A
Ostatnio zmieniony 28 gru 2022 09:36 przez JoMurarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2538
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: Toltomeja »

Skoro już budujesz modele z użyciem tak różnorodnych technik, mógłbyś wycisnąć z nich nieco więcej. Przykładowo, widać że klocki w tej kamienicy mają różne kolory. Możesz zamiast tego użyć szarych lub białych części, lub ostatecznie je pomalować lub czymś pokryć. Ja oczywiście wybrałbym pierwszą opcję (purystyczną), ale wiem że Ty nie masz takich uprzedzeń.

Poza tym zastanawia mnie czemu obie widoczne ściany kamienicy nie mają żadnych okien. Czy po drugiej stronie jest jakieś front, który jeszcze nie został zbudowany?
JoMurarz
Posty: 20
Rejestracja: 25 cze 2022 12:39
Rok urodzenia: 2000

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: JoMurarz »

Toltomeja pisze: 26 gru 2022 20:58 Skoro już budujesz modele z użyciem tak różnorodnych technik, mógłbyś wycisnąć z nich nieco więcej. Przykładowo, widać że klocki w tej kamienicy mają różne kolory. Możesz zamiast tego użyć szarych lub białych części, lub ostatecznie je pomalować lub czymś pokryć. Ja oczywiście wybrałbym pierwszą opcję (purystyczną), ale wiem że Ty nie masz takich uprzedzeń.

Poza tym zastanawia mnie czemu obie widoczne ściany kamienicy nie mają żadnych okien. Czy po drugiej stronie jest jakieś front, który jeszcze nie został zbudowany?
Widać że klocki prześwitują, gdyż nie jest pomalowana jeszcze na 2 razy. Obie ściany kamienicy nie mają żadnych okien, ze względu na to że są to ściany ślepe, jest ona ustawiona przeze mnie dość nietypowo gdyż front jest przy ścianie pokoju. Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
LePrzemo
Posty: 832
Rejestracja: 18 sty 2014 16:41
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: LePrzemo »

JoMurarz pisze: 26 gru 2022 19:37 Witam! Postanowiłem założyć kanał, na którym będę publikował filmy odnośnie postępu moich prac nad modelami. Na pierwszy ostrzał - Warszawa Waliców 14


https://youtu.be/Jk2xPJfJsIk
Nagranie chaotyczne i bez sensu
Wspominając jeszcze niszczenie klocków. Przypominam że to forum klocków
Hej Kolego Klocki Lego To Zabawa Na Całego
JoMurarz
Posty: 20
Rejestracja: 25 cze 2022 12:39
Rok urodzenia: 2000

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: JoMurarz »

LePrzemo pisze: 27 gru 2022 18:20
JoMurarz pisze: 26 gru 2022 19:37 Witam! Postanowiłem założyć kanał, na którym będę publikował filmy odnośnie postępu moich prac nad modelami. Na pierwszy ostrzał - Warszawa Waliców 14


https://youtu.be/Jk2xPJfJsIk
Nagranie chaotyczne i bez sensu
Wspominając jeszcze niszczenie klocków. Przypominam że to forum klocków
Witam serdecznie! Dlaczego według Pana nagranie bez sensu? :) Co do niszczenia klocków, nie łamię ich na pół ani nie gniotę, więc krzywda im się nie dzieje :D
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
LePrzemo
Posty: 832
Rejestracja: 18 sty 2014 16:41
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: LePrzemo »

JoMurarz pisze: 28 gru 2022 09:35
LePrzemo pisze: 27 gru 2022 18:20
JoMurarz pisze: 26 gru 2022 19:37 Witam! Postanowiłem założyć kanał, na którym będę publikował filmy odnośnie postępu moich prac nad modelami. Na pierwszy ostrzał - Warszawa Waliców 14


https://youtu.be/Jk2xPJfJsIk
Nagranie chaotyczne i bez sensu
Wspominając jeszcze niszczenie klocków. Przypominam że to forum klocków
Witam serdecznie! Dlaczego według Pana nagranie bez sensu? :) Co do niszczenia klocków, nie łamię ich na pół ani nie gniotę, więc krzywda im się nie dzieje :D
Pozdrawiam!
za szybko i trochę za ciemno w niektórych momentach. Trzeba zatrzymać by się przyjrzeć.
Dla mnie malowanie klocków jest bez sensu. Nie oto chodzi w klockach by je malować.
Hej Kolego Klocki Lego To Zabawa Na Całego
JoMurarz
Posty: 20
Rejestracja: 25 cze 2022 12:39
Rok urodzenia: 2000

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: JoMurarz »

Jak kto woli, właśnie to jest piękne w LEGO, że droga wolna :) Można robić dosłownie co się chce :D
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: SERVATOR »

To samo wrzucasz na forum dla fanów plasteliny, kartonu, farb plakatowych, gipsu itp?
Bo jak nie, to po co wrzucasz to na forum fanów klocków Lego?
Ty Lego traktujesz wyłącznie jako materiał budowlany. Równie dobrze, a pewnie lepiej by to wyszło z prawdziwych mikro cegieł.
Ale Ty idziesz na łatwiznę wybierając klocki Lego. I jeszcze się ekscytujesz jaki to kawał architektonicznej roboty zrobiłeś (pisząc o planach budowlanych itd)...
Ogólnie dla mnie nędza.
Awatar użytkownika
LePrzemo
Posty: 832
Rejestracja: 18 sty 2014 16:41
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: LePrzemo »

SERVATOR pisze: 28 gru 2022 18:06 To samo wrzucasz na forum dla fanów plasteliny, kartonu, farb plakatowych, gipsu itp?
Bo jak nie, to po co wrzucasz to na forum fanów klocków Lego?
Ty Lego traktujesz wyłącznie jako materiał budowlany. Równie dobrze, a pewnie lepiej by to wyszło z prawdziwych mikro cegieł.
Ale Ty idziesz na łatwiznę wybierając klocki Lego. I jeszcze się ekscytujesz jaki to kawał architektonicznej roboty zrobiłeś (pisząc o planach budowlanych itd)...
Ogólnie dla mnie nędza.
Popieram
Równie dobrze i taniej by było jak byś to robił po prostu z kartonu i papieru
No i ładniej to wyjdzie. Bez szpecenia ideii lego.
Gdzie jest administrator?
Hej Kolego Klocki Lego To Zabawa Na Całego
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: WIERNIE ODZWOROWANA KAMIENICA

Post autor: glaz_pimpur »

LePrzemo pisze: 28 gru 2022 21:22 Gdzie jest administrator?
Na discordzie?
A tak poza tym to jest takie powiedzenie o nie karmieniu trola.
Albo o niedyskutowaniu z idiotą.
Nie wiem, po co odpowiadacie autorowi na jego posty. Już na prezentacji pierwszej pracy dostał jasny przekaz, co na tym forum sądzi się o jego twórczości. Jeśli publikuje dalej to chyba nie zrozumiał albo udaje.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ