Wanda Vision TV

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Wanda Vision TV

Post autor: Jaskier »

"Wanda Vision" - pierwszy z seriali należących do Marvel Cinematic Universe, który został wyemitowany na platformie Disney+, zainspirował mnie do zbudowania małej scenki.
Żeby nawiązać do tematyki serialu (poszczególne odcinki stworzone zostały w stylu seriali komediowych z kolejnych dekad), scenkę umieściłem we wnętrzu telewizora. Jego konstrukcja wzorowana jest na telewizorze z zestawu z Nintendo.

Obrazek Obrazek

Obrazek

Niby nic specjalnego, ale spodobał mi się ten pomysł z telewizorem, który wpadł mi do głowy jakiś czas temu.
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Wanda Vision TV

Post autor: Mateusz92 »

Jak wczoraj zobaczyłem czarno-białą scenkę na insta to pomyślałem "eee meh", potem przewinąłem i zobaczyłem, że całość jest w telewizorze co tak świetnie pasuje do formatu jakim jest serial jak i do fabuły samego "Wanda Vison". Także wow. Szkoda, że nie ma festiwalu komiksu w Krakowie w tym roku bo na pewno praca zdobyłaby tam należyte uznanie tym bardziej, iż jesteśmy świeżo po finale serialu.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2021 08:12 przez Mateusz92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Combo
Posty: 60
Rejestracja: 19 sty 2021 09:29
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wanda Vision TV

Post autor: Combo »

Już pisałem ci na IG... 10.000 pkt za pomysł :D Miałem tak samo, że najpierw zobaczyłem czarno-białą scenkę, przewinąłem kartę i nagle zdumiałem. Tak prosty pomysł, a tak efektowny. Mógłbym postawić sobie taki telewizorek na półce.
Zapraszam o tu! https://www.instagram.com/combricks/" target="_blank
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Wanda Vision TV

Post autor: Jaskier »

Dzięki, panowie.
Właśnie widzę, że źle zrobiłem, dając tę scenkę jako pierwsze zdjęcie. Dzisiaj poleci korekta, to bardziej, że udało mi się pozyskać zdjęcie, na którym tylko wnętrze telewizora jest czarno-białe.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Wanda Vision TV

Post autor: jetboy »

Jaskier pisze:Dzięki, panowie.
Właśnie widzę, że źle zrobiłem, dając tę scenkę jako pierwsze zdjęcie. Dzisiaj poleci korekta, to bardziej, że udało mi się pozyskać zdjęcie, na którym tylko wnętrze telewizora jest czarno-białe.
Przecież ten telewizor jest czarno biały :) Tylko ten jeden pasek na górze ma inny kolor.

Fajnie wyszło - można by zrobić całą kolekcje filmów w ten sposób.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wanda Vision TV

Post autor: romkoo »

Zgodzę się z tym co Mateusz napisał, scenka, ot scenka, ale ten telewizor robi robotę :) Super wyszedł.
Awatar użytkownika
Informatyk
Posty: 63
Rejestracja: 14 mar 2021 11:07
Rok urodzenia: 2004
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wanda Vision TV

Post autor: Informatyk »

Rewelacja, aż przypomniało mnie się jak kiedyś robiłem telewizory z kartonu, a dodanie to tego jednego z ciekawszych seriali i zbudowanie z klocków od razu przyciąga oko. Przynajmniej wiemy co autor miał na myśli i mocek sam o sobie opowiada.
ODPOWIEDZ