Mos Eisley Spaceport

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Mos Eisley Spaceport

Post autor: Jaskier »

Licentia poetica pozwala nagiąć oryginał, na którym się wzorowano i uczyć swoją wersję atrakcyjniejszą. ;)
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Mos Eisley Spaceport

Post autor: Janek »

Jaskier pisze:Fajne, podoba mi się faktura murów i terenu, jest bardzo elegancka, nieprzekombinowana.

Wydaje mi się natomiast, że coś jest nie tak z kompozycją scenki. Ja bym zrobił na odwrót - czarny ludek z lewej strony i bohaterowie biegnący do niego. Teraz stoją plecami do widza.
jakbyś grał w grę to byś wiedział, że szpieg biegnie w prawo, a bohaterowie muszą za nim. :P
Na wystawę to jeszcze się przerobi, miejsce jest, pomysłów też kilka. Dzięki!
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Mos Eisley Spaceport

Post autor: Mateusz92 »

W grę grałem dawno temu, ale od razu wiedziałem ocb z tą scenką co chyba najlepiej świadczy o oddaniu klimatu gry :) Jeden minus który tu widzę to w zasadzie to czego nie zobaczyłem od razu (dopiero po komentarzach zwróciłem na to uwagę) czyli round plate 1x1 które w grze były do zbierania. Tutaj trochę złoty i srebrny zlewają się z terenem, ale wydaję mi się, że były też niebieskie w grze (jeśli mam racje to można by użyć choć jeden w tej scence i byłby to wyróżniający się element i wskazówka żeby szukać tych round plate'ów na reszcie scenki).
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7021
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Mos Eisley Spaceport

Post autor: Thietmaier »

Ah grało się grało. Nawet na 1 roku studiach pykałem na wykładach w nią :D Od razu poznałem poziom - zamierzony efekt osiągnięty. Study faktycznie się zlewają za bardzo, ale to też wina kolorystyki samej pracy - trudno byłoby je jakoś wyróżnić.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Mos Eisley Spaceport

Post autor: Janek »

Mateusz92 pisze:W grę grałem dawno temu, ale od razu wiedziałem ocb z tą scenką co chyba najlepiej świadczy o oddaniu klimatu gry :) Jeden minus który tu widzę to w zasadzie to czego nie zobaczyłem od razu (dopiero po komentarzach zwróciłem na to uwagę) czyli round plate 1x1 które w grze były do zbierania. Tutaj trochę złoty i srebrny zlewają się z terenem, ale wydaję mi się, że były też niebieskie w grze (jeśli mam racje to można by użyć choć jeden w tej scence i byłby to wyróżniający się element i wskazówka żeby szukać tych round plate'ów na reszcie scenki).
Dzięki! Dodam więcej round plate'ów, niebieskie też, jak dojdzie lugbulk, bo zamówiłem trochę pralek trans-clear. :) Btw, były też fioletowe o wartości 10,000. ;)
Thietmaier pisze:Ah grało się grało. Nawet na 1 roku studiach pykałem na wykładach w nią :D Od razu poznałem poziom - zamierzony efekt osiągnięty. Study faktycznie się zlewają za bardzo, ale to też wina kolorystyki samej pracy - trudno byłoby je jakoś wyróżnić.
Dzięki wielkie! O taki właśnie efekt chodziło. :P Widać, że wierny fan jak nawet LEGO stawia wyżej niż wykłady. :D
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
ODPOWIEDZ