AT-M6

Moderator: nori

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

AT-M6

Post autor: KarolWes »

AT-M6
Seria: Star Wars;
Numer: 911948;
Rok produkcji: 2019;
Elementów: 52;
Cena: 12.99zł;

Dodatek do czerwcowego wydania magazynu Star Wars.
Model
Pojazd jest dobrze odwzorowany i wygląda bardzo dobrze. Nogi mają wiele ruchomych punktów co daje możliwość ustawiania go w różnych dziwnych kombinacjach. Głowa niestety pozostaje nieruchoma. Działko na szczycie wygląda świetnie. Cała konstrukcja jest dobrze wykonana i zgrabna. Nie ma wielu miejsc, które można by krytykować. Podoba mi się sposób w jaki wykonane są plecy pojazdu, trochę szkoda, że LEGO nie wymyśliło sposobu by przyczepić tam butle, które są widoczne w oryginale. Ale wciąż wygląda to w porządku.
Obrazek
Części
Jak często to zaznaczam, klocki są głównym powodem dla którego kupuję te zestawy. Ten nie jest wyjątkiem. Części są niesamowicie użyteczne, szczególnie olbrzymia ilość płytek z belką. Watro też zaznaczyć, że są tu takie klocki, jak 3x1 jumper, małe skrzydełka, zaślepka 2x1.
Obrazek
Podsumowanie
Zestaw jest zdecydowanie warty swojej ceny. Jest mały, prosty do złożenia ładnie wygląda na półce, i jest dobrym dodatkiem, jeśli kolekcjonujecie części albo modele Star Wars.
Obrazek
__________________
Mam nadzieję, że recenzja jest pomocna, mimo że pisana tyle po wydaniu zestawu.
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: AT-M6

Post autor: jetboy »

Strasznie dziwna nomenklatura. Zaślepka? Płytka z belką? Dobra wiem o co chodzi ale nazwy niespotykane. Jako dawca zestaw jest rewelacyjny. Ale model jest pokraczny - jeśli chodzi o wygląd chyba najgorszy z dodawanych do tego magazynu Mimo to warto go kupić własnie do cześci. Jak sie trafi w magazynie z podwojnymi woreczkami, albo na jakiejs wyprzedazy, to wtedy tym bardziej bedzie warto go kupić.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ