
Dzień dobry wszystkim.
Mam zaszczyt przedstawić mój najnowszy MOC, zbudowany razem z moim przyjacielem z Czech, Adamem. Jak go zbudowalimy? No cóż, Adam był u mnie w domu przez 4 dni, dzielił klocki, kompot i schabowe. Budowanie tej makiety zajęło nam 2 dni i jedną noc. Ledwo zdążylismy z rozłożeniem jej w dzień odjazdu!
Co kto zbudował? Hm, lewa część, zatoka, jest cała moja, podobnie jak droga i teren wokół niej, słup wysokiego napięcia, a także błotne jeziorko na górze, którą zajął się Adam. Jemu skały wychodzą lepiej ode mnie.
Część Adama osobno:

Myślę, że później wrzucę trochę więcej zdjęć. Na razie macie kilka scenek:



(Tak, to BB-8 XD)
I na koniec, zdjęcie autorów:

Mam nadzieję, że podoba Wam się nasza praca.
Zachęcam do komentowania!
~Janek




