Lego Technic 42039 modele C moje wersje

Awatar użytkownika
ash
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2019 11:42
Rok urodzenia: 1983

Re: Lego Technic 42039 modele C moje wersje

Post autor: ash »

Jestem pod wrażeniem. Nie sądziłem, że tyle różnych rzeczy można zbudować z jednego zestawu, ale to właśnie magia klocków Lego. Czekam na kolejne, jeśli planujesz.
Awatar użytkownika
M_longer
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1639
Rejestracja: 20 lip 2013 05:43
Rok urodzenia: 1989
Kontakt:

Re: Lego Technic 42039 modele C moje wersje

Post autor: M_longer »

ash pisze:Jestem pod wrażeniem. Nie sądziłem, że tyle różnych rzeczy można zbudować z jednego zestawu, ale to właśnie magia klocków Lego. Czekam na kolejne, jeśli planujesz.
Jeden się kończy robić:
Obrazek
Awatar użytkownika
Plotek88
Posty: 102
Rejestracja: 03 lut 2017 18:05
Rok urodzenia: 1988

Re: Lego Technic 42039 model C moje wersje

Post autor: Plotek88 »

Plotek88 pisze:Obrazek

Nowy projekt

7. Model własny C (inspirowany Volvo A25E oraz na bazie projektu oryginalnego 42030 modelu B) - Wozidło przegubowe Volvo A25E

Oczywiście jak zawsze wszystko wykonane tylko i wyłącznie z części 42039.
Zastanawiam się czy ten zestaw ma jakieś ograniczenia! Bo ja na razie można z niego niezłe rzeczy zrobić :D

Pierwszy post został edytowany, tam możecie zobaczyć dokładne zdjęcia: Szybki LINK do 1 postu

Pozdrawiam :)
Cieszy mnie fakt że 3 lata temu wpadłem sam na fajny pomysł odzwierciedlenia wozidła przegubowego Volvo, a teraz LEGO wypuściło NOWOŚĆ! ^^
"Realistyczny model największego wozidła przegubowego Volvo 6x6 w wersji LEGO® Technic (42114)"
https://www.lego.com/pl-pl/product/6x6- ... uler-42114" target="_blank
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niech moc będzie z wami :D
Moje projekty KLIK
Awatar użytkownika
Plotek88
Posty: 102
Rejestracja: 03 lut 2017 18:05
Rok urodzenia: 1988

Re: Lego Technic 42039 modele C moje wersje

Post autor: Plotek88 »

Odświeżam wątek z powodu edycji głównego 1 posta. Wygasły w nim wszystkie linki, postanowiłem to odświezyć. ;(
Niestety fajna strona jaką był ifotos po 14 latach działalności musiała zostać zamknięta. Zdjęcia wrzuciłem z dysku więc mysle ze już nie wygasną, jedyny minus że zamiast miniatur obrazków jak to było wczesniej, sa tylko linki

Zna moze ktos strone podobną jak ifotos? Tam kiedys wrzucało sie po prostu zdjecia i strona sama generowąła rozne linki do forum, zwykły, robiła od razu miniature itp.
Nie moge znaleźć zadnego hostingu zdjec. Jak szukałem w google to wszystkie teraz sa płatne a jak sa za darmo to pisze ze zdj moga byc tylko 1 rok albo ze mozna wrzucic tylko 5 zdj. albo ile sie chce ale max 32Mb itp.
Na czym wy wrzucacie zdjecia?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niech moc będzie z wami :D
Moje projekty KLIK
Awatar użytkownika
M_longer
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1639
Rejestracja: 20 lip 2013 05:43
Rok urodzenia: 1989
Kontakt:

Re: Lego Technic 42039 modele C moje wersje

Post autor: M_longer »

Plotek88 pisze:Odświeżam wątek z powodu edycji głównego 1 posta. Wygasły w nim wszystkie linki, postanowiłem to odświezyć. ;(
Niestety fajna strona jaką był ifotos po 14 latach działalności musiała zostać zamknięta. Zdjęcia wrzuciłem z dysku więc mysle ze już nie wygasną, jedyny minus że zamiast miniatur obrazków jak to było wczesniej, sa tylko linki

Zna moze ktos strone podobną jak ifotos? Tam kiedys wrzucało sie po prostu zdjecia i strona sama generowąła rozne linki do forum, zwykły, robiła od razu miniature itp.
Nie moge znaleźć zadnego hostingu zdjec. Jak szukałem w google to wszystkie teraz sa płatne a jak sa za darmo to pisze ze zdj moga byc tylko 1 rok albo ze mozna wrzucic tylko 5 zdj. albo ile sie chce ale max 32Mb itp.
Na czym wy wrzucacie zdjecia?
Bricksafe.
Awatar użytkownika
Plotek88
Posty: 102
Rejestracja: 03 lut 2017 18:05
Rok urodzenia: 1988

Re: Lego Technic 42039 modele C moje wersje

Post autor: Plotek88 »

M_longer pisze:Bricksafe.
O! Dzięki, nie wiedziałem ze cos takiego jest, i to 100% dla klocków :D
Wydaje się fajne i przynajmniej prace nie przepadną
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niech moc będzie z wami :D
Moje projekty KLIK
ODPOWIEDZ