Unimog U400

Mr. Klasa
Posty: 171
Rejestracja: 28 lip 2013 15:52
Rok urodzenia: 1999
Lokalizacja: Luboń koło Poznania
Kontakt:

Re: Unimog U400

Post autor: Mr. Klasa »

Aleś to porozciągał, zmasakrował...
A masz może jakieś zdjęcie, dzięki któremu ciemny lud w temacie budowania takich pojazdów (czyli ja), mógłby zobaczyć, jak całe takie połączenie wygląda?


Mniej-więcej tak:
Obrazek
Żubr A80 by Karwik, on Flickr
Flickr

Mr. Klasa
Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 107
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07
Rok urodzenia: 1985
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa

Re: Unimog U400

Post autor: bonczyk85 »

Dzięki, wcześniej jakoś nie zauważyłem, że Kawrik zdradza swoje genialne patenty na flikrze:).
My sets:): http://www.brickset.com/search/?ownedBy=bonczyk85
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Unimog U400

Post autor: Kris Kelvin »

Naprawdę fantastyczny model. Bardzo lubię oglądać takie drobiazgi gdzie nie wiadomo czemu to się nie rozpadnie :)
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
Nexus 7
Posty: 2692
Rejestracja: 14 maja 2013 19:52
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow, Nottingham

Re: Unimog U400

Post autor: Nexus 7 »

Fantastyczny, zdecydowanie wole ten od Technicowego oryginału. Na The LEGO Car Blogu tez sie podoba.
Zmień sygnaturę to się pomodlę i wszystko wróci do normy.
Awatar użytkownika
Maks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 121
Rejestracja: 24 lip 2013 15:04
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Gniezno
Kontakt:

Re: Unimog U400

Post autor: Maks »

Dzięki Panowie. Tylu komentarzy to się nie spodziewałem :).
Mr. Klasa pisze:Aleś to porozciągał, zmasakrował...
To nie jest szczyt możliwości oponki z tiny turbos. Da się ją naciągnąć na prawie wszystko, także na dużo większe opony.
bonczyk85 pisze:
Maks pisze:
Mr. Klasa pisze:Bardzo mi się podoba, wygląda jak prawdziwy. Lusterka według mnie nie przeszkadzają. Jak zrobiłeś błotniki?
Karwikowa technika : To + to + tile 1x1. A wszystko przyczepione do pralki.
A masz może jakieś zdjęcie, dzięki któremu ciemny lud w temacie budowania takich pojazdów (czyli ja), mógłby zobaczyć, jak całe takie połączenie wygląda? Od dawna byłem ciekaw, jak najlepiej oddać zaokrąglone błotniki, Tobie się świetnie udało z tyłu.
Tak, wygląda to dokładnie tak samo, jak na zdjęciu Karwikowego żubra, tylko że z uwagi na mniejszą szerokość modelu(7s) musiałem użyć tile 1x1 zamiast 1x2.
Kris Kelvin pisze:Naprawdę fantastyczny model. Bardzo lubię oglądać takie drobiazgi gdzie nie wiadomo czemu to się nie rozpadnie :)


Dzięki Mistrzu :D. A odnośnie Twojego komcia na flickr, to niech V1 żyje jak najdłużej, bo od kogo innego zwykli śmiertelnicy mogliby podpatrywać techniki :D.
Nexus 7 pisze:Fantastyczny, zdecydowanie wole ten od Technicowego oryginału. Na The LEGO Car Blogu tez sie podoba.


Dziękuje! Niemniej wydaje mi się, że 8110 to najładniejszy Technic, jakiego wypuszczono.
Mr. Klasa
Posty: 171
Rejestracja: 28 lip 2013 15:52
Rok urodzenia: 1999
Lokalizacja: Luboń koło Poznania
Kontakt:

Re: Unimog U400

Post autor: Mr. Klasa »

Maks pisze:Od zawsze bardzo podobał mi się Technicowy zestaw o numerze 8110, ale jako że na pewno nigdy nie wejdę w jego posiadanie, to postanowiłem sobie zbudować jego mniejszą kopię.
przez ciebie zacząłem budować kopię tego zestawu =) .
EDIT
I teraz nie mogę dokończyć, bo jutro wyjeżdżam.
Flickr

Mr. Klasa
ODPOWIEDZ