Tales of the Space Age

Awatar użytkownika
Johan
Posty: 177
Rejestracja: 13 gru 2015 19:57
Rok urodzenia: 1993
Kontakt:

Tales of the Space Age

Post autor: Johan »

Obrazek

Do trzech razy sztuka! Tryptyk kosmiczny uważam za gotowy :) Jestem z niego na tyle zadowolony, że zajmuje najlepsze miejsce na regale z modelami i pewnie postoi tam tak długo, aż wymyślę dobre miejsce do powieszenia na ścianie. Co jest jak najbardziej wykonalne, bo każdy obrazek ma wbudowaną solidną technicową ramę, która go spina wzdłuż i uniemożliwia rozpadnięcie. A w górnej części mają wycentrowany otwór, idealny do zaczepienia o wystający ze ściany hak.

Instrukcje do dwóch pierwszych obrazów są gotowe, do trzeciego jest w przygotowaniu i zapewne w ciągu kilku dni będę publikował. Wszystkie znajdziecie na moim profilu:
REBRICKABLE

No i końcu zdecydowałem się spróbować swoich sił zgłaszając ten projekt do Ideas! Będę bardzo wdzięczny za wszystkie głosy którymi zdecydujecie się mnie wesprzeć :)

Projekt na LEGO IDEAS
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Jaskier »

Świetne!
Bardzo podoba mi się ten minimalistyczny styl, doskonale się tutaj sprawdza.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7021
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Thietmaier »

Śliczne są! Te przejścia między kolorami wyszło bardzo estetycznie. Wyglądają jak okładki do jakiś powieści SF :)
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: tybort »

Środkowe wciąż pozostaje moim ulubionym, ale tak jak kolegom powyżej, wszystkie trzy bardzo mi się podobają.
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Jellyeater »

jest w tym piękno i poezja.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Toltomeja »

Jejku, jakie one są cudowne...
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Janek »

Genialne! Jedna jedyna malutka pierdoła mnie wkurza, ten ogon na trzeciej pracy wystający lekko poza ramkę, ale tak to piękno w klockowej postaci. Super!!!
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
Awatar użytkownika
Riventer
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2020 22:32
Rok urodzenia: 2005
Lokalizacja: Zgierz, Łódzkie

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Riventer »

Wow! Uwielbiam te małe prace. Kolory, detale i ogólny wygląd, po prostu świetne moim zdaniem. Gdy tylko zobaczyłem post na Ideas to od razu wsparłem swoim głosem :D
Awatar użytkownika
Johan
Posty: 177
Rejestracja: 13 gru 2015 19:57
Rok urodzenia: 1993
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Johan »

Dziękuję za miłe słowa i miłe głosy ;)
Janek pisze:Genialne! Jedna jedyna malutka pierdoła mnie wkurza, ten ogon na trzeciej pracy wystający lekko poza ramkę, ale tak to piękno w klockowej postaci. Super!!!
Janku, to było celowe przełamanie sztywnej kompozycji, takie samo jak kłęby pary wystające na pierwszym obrazku z lewej strony. Tylko na drugim nie wymyśliłem żadnego sensownego przełamania ;) Szkoda że to Cię nie przekonuje, na szczęście absolutnie wykonalne jest przebudowanie tak aby nic nie wystawało, jest dość miejsca na przesunięcie w dół.
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Tales of the Space Age

Post autor: Janek »

Johan pisze:Dziękuję za miłe słowa i miłe głosy ;)
Janek pisze:Genialne! Jedna jedyna malutka pierdoła mnie wkurza, ten ogon na trzeciej pracy wystający lekko poza ramkę, ale tak to piękno w klockowej postaci. Super!!!
Janku, to było celowe przełamanie sztywnej kompozycji, takie samo jak kłęby pary wystające na pierwszym obrazku z lewej strony. Tylko na drugim nie wymyśliłem żadnego sensownego przełamania ;) Szkoda że to Cię nie przekonuje, na szczęście absolutnie wykonalne jest przebudowanie tak aby nic nie wystawało, jest dość miejsca na przesunięcie w dół.
Aaaa, teraz widzę. Zapatrzyłem się chyba za bardzo na środkowe, moje ulubione. :D
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
ODPOWIEDZ