?? ????? ?

Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

?? ????? ?

Post autor: Jerac »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Kilka odrobinę bardziej nietypowych dla mnie rzeczy, które powstawały w tym roku. Nie samymi star warsami człowiek żyje, ani mocami które muszą być wypieszczone, dokończone, z konkretną ideą i w ogóle.

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Szarnywirk
Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ?? ????? ?

Post autor: tybort »

Jerac pisze:Nie samymi star warsami człowiek żyje, ani mocami które muszą być wypieszczone, dokończone, z konkretną ideą i w ogóle.
To gdzie są te niewykończone, niedopieszczone, bez pomysłu? Bo dla mnie zgadza się jedynie niebycie star warsami.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: ?? ????? ?

Post autor: glaz_pimpur »

Ja tu widzę 4 tematy z MOCami a nie 1:)
Rąsia z sercem wymiata, ale mnie najbardziej urzekła pierwsza praca. Jest słodka
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: ?? ????? ?

Post autor: Jerac »

tybort pisze:
Jerac pisze:Nie samymi star warsami człowiek żyje, ani mocami które muszą być wypieszczone, dokończone, z konkretną ideą i w ogóle.
To gdzie są te niewykończone, niedopieszczone, bez pomysłu? Bo dla mnie zgadza się jedynie niebycie star warsami.
No te stworki takie dość prostackie są :D
Serduszko z kolei to było dosłownie: Te nowe kolanka są cudowne, zrobię z nich coś skręconego, bo się musi dać...

Obrazek
...ale co dalej... okej, jeden koniec zakończę mackami, to oczywiste, ale drugi?

Zrobiłem prościutką dłoń (bo ???) i było w sumie git, ale chciałem jakiś kolorowy akcent. Serduszko wyszło dlatego że zamówiłem czerwone ćwiartki do tego czerwonego interceptora co kiedyś zaprojektowałem, tylko że szkoda że nie zwróciłem uwagi na to że występują małe i duże - i wziąłem duże. No to zobaczyłem w nich "górę" serduszka i dalej poszło.

Ten pokoik to miał być plan filmowy, dosłownie. Ale jak zobaczyłem jakie to jest pier****** żeby nakręcić choćby minutę filmu zostawiłem to w cholerę i tylko kilka zdjęć zrobiłem. Tam faktycznie dużo pracy poszło, ale kompletnie nie wyszło jak chciałem i, eh, wstyd się przyznać ale zmarnowałem tam najwięcej i hajsu i czasu w tym roku.
glaz_pimpur pisze:Ja tu widzę 4 tematy z MOCami a nie 1:)
Rąsia z sercem wymiata, ale mnie najbardziej urzekła pierwsza praca. Jest słodka
^^
Szarnywirk
Awatar użytkownika
Sebabricks
Posty: 15
Rejestracja: 05 gru 2021 21:27
Rok urodzenia: 1985
Lokalizacja: Poznań

Re: ?? ????? ?

Post autor: Sebabricks »

Stworzyłeś mini dzieła sztuki, jak z horroru, trochę nawet creepy! Ręka z sercem genialna :)
ODPOWIEDZ