Android Netrunner LCG + LEGO

Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: rh »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Od jakiegoś czasu ewidentnie więcej mojej uwagi poświęcone jest na granie w planszówki aniżeli na LEGO (jako że we dwoje gramy w zasadzie co wieczór). Aczkolwiek czasami zdarzy się jeszcze siąść w klocki i coś zbudować.

Jakiś czas temu Tołtomeja pokazał genialną planszę do Azula :) W moim przypadku to raczej kwestia inspiracji konkretną kartą z gry Android Netrunner LCG (szkoda że już nie jest wydawana oficjalnie), z którą to i dużo wspomnień się wiąże - poznanie ludzi w Krakowie, uczestnictwo w lokalnych turniejach i masa, ale to masa godzin spędzona na graniu w domu i składaniu decków do gry.

ObrazekNetrunner + LEGO by Rafal Holub, on Flickr

A i przy okazji zdjęcie jak całość wygląda, plus kawałek setupu oświetlenia:

ObrazekNetrunner + LEGO by Rafal Holub, on Flickr
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: Skowronek »

Genialne! Nie znam gry, ale bardzo fajnie wyszło :) I super, że dałeś zdjęcie zza kulis, można coś podpatrzeć i się czegoś nauczyć :) A jakbyś chciał kiedyś w coś zagrać (raczej euro niż ameri) to jesteśmy chętni z żoną ;) daj znać na PW ;) Krk oczywiście ;)
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: rh »

Skowronek pisze:Genialne! Nie znam gry, ale bardzo fajnie wyszło :) I super, że dałeś zdjęcie zza kulis, można coś podpatrzeć i się czegoś nauczyć :) A jakbyś chciał kiedyś w coś zagrać (raczej euro niż ameri) to jesteśmy chętni z żoną ;) daj znać na PW ;) Krk oczywiście ;)
Dzięki :) cóz, nauki to ode mnie za wiele nie ma :) A co do zagrania, a to chętnie, my też bardziej z Kaśką euro niż ameri (a przynajmniej do takiego wniosku ostatnio doszliśmy).
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: jetboy »

O miło zobaczyć że żyjesz. Chciałbym tą prace zobaczyć bez tych kart, które wyglądają jak z innej bajki. btw. co to za lampa? Zwykła świetlówka czy coś bardziej wyrafinowanego?
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: rh »

jetboy pisze:O miło zobaczyć że żyjesz. Chciałbym tą prace zobaczyć bez tych kart, które wyglądają jak z innej bajki. btw. co to za lampa? Zwykła świetlówka czy coś bardziej wyrafinowanego?
Żyję, żyję. Swoją drogą to już druga propozycja zrobienia tego bez kart - przy najbliższej okazji zrobię takie zdjęcie też.
A co do lampy - Yongnuo YN60 - całkiem przyjazna (chociaż lepiej brać wersję Pro, która jest sterowana telefonem), taka troszkę lepsza świetlówka.
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: rh »

Podwójny post ... tak, wiem :)

ObrazekNetrunner + LEGO by Rafal Holub, on Flickr

Wrzucone też zdjęcie bez kart. Tym razem trochę inaczej oświetlone - białe światło z taśmy LED.
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: Mateusz92 »

Scenka niby prosta w formie, a jednocześnie wylewa się z niej klimat cyberpunkowy. Co do zdjęcia to chyba wole jednak to pierwsze bo figurka jest lepiej oświetlona. Poza tym podoba mi się to rozmycie trans bricków za figurką wyciągnięte przez odpowiednio ustawiony aparat.
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: Skowronek »

W międzyczasie nabyłem drogą kupna zestaw Creator 31111 Cyber Drone i polecam figurkę z niego - może lepiej podpasuje do foto, m. in. ma główkę trans light blue, tu link do figurki: Cyber Drone Robot - Flat Silver Spacesuit with Harness and White Panel with Classic Space Logo, Trans-Light Blue Head
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Android Netrunner LCG + LEGO

Post autor: rh »

Mateusz92 pisze:Scenka niby prosta w formie, a jednocześnie wylewa się z niej klimat cyberpunkowy. Co do zdjęcia to chyba wole jednak to pierwsze bo figurka jest lepiej oświetlona. Poza tym podoba mi się to rozmycie trans bricków za figurką wyciągnięte przez odpowiednio ustawiony aparat.
W sumie to obecnie ciągle eksperymentuję z kombinacjami oświetlenia - lampa błyskowa do aparatu, pasek LED, lampka LED, czy żarówki nad blatem. Pewnie przy jakichś kolejnych kombinacjach z grami, będą kolejne zabawy światłem.
Skowronek pisze:W międzyczasie nabyłem drogą kupna zestaw Creator 31111 Cyber Drone i polecam figurkę z niego - może lepiej podpasuje do foto, m. in. ma główkę trans light blue, tu link do figurki: Cyber Drone Robot - Flat Silver Spacesuit with Harness and White Panel with Classic Space Logo, Trans-Light Blue Head
Oooo, świetny ludzik. Może przy jakiejś kolejnej wersji czy pomyśle związanym z Netrunnerem takiej można by użyć :)
ODPOWIEDZ