Wieża magów

hero_king
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2021 11:35
Rok urodzenia: 1987

Wieża magów

Post autor: hero_king »

Cześć wszystkim,

To moja pierwsza praca publikowana na tym forum, mam nadzieje, że wam się spodoba :). Ostatnio postanowiłem zbudować coś z gry Tzar, może ktoś zna i kojarzy :) A jak nie to polecam, fajna strategia.
Ma fajne budynki, klimat i przypomina mi dzieciństwo tak jak Lego. Padło to wieże magów z rasy europejczyków. Oczywiście gra jest tylko grą, więc dodałem coś od siebie jak krajobraz i wnętrze wieży.
Poniżej również wycinek z gry.
Pozdrawiania dla wszystkich :)


Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

więcej zdjęć na Flickr
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7070
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Wieża magów

Post autor: Jaskier »

Udany debiut, witamy na forum!
Stronnictwo castle'owców rośnie w siłę. :D

Limonkowe wstawki w podłożu nadają fajny, bajkowo-gierkowy klimat. Jednocześnie, nie ma ich za dużo, są odpowiednio stonowane.
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wieża magów

Post autor: Toltomeja »

Dołączam się do Jaskra - doskonale, zobaczyć pracę w tematyce Castle. Duży plus za wnętrze i gęstą roślinność.

Jeśli bym miał do czegoś się przyczepić, to pod podłogą komnaty są jakieś podejrzane żółte akcenty. Zgaduję, ze miały by niewidoczne.
hero_king
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2021 11:35
Rok urodzenia: 1987

Re: Wieża magów

Post autor: hero_king »

Bardzo dziękuje za miłe słowa :)
Te żółte elementy to tak jak piszesz, nie miały być widoczne. One trzymają podłogę. Widać je tylko dlatego, że chciałem pokazać wnętrze z boku, a do tego musiałem usunąć kilka ścian.
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: Wieża magów

Post autor: Skowronek »

Mega, bardzo mi się podoba :) Szczególnie konstrukcja samej wieży i ta lawa dookoła niej :) Tak trzymaj, wróć: buduj :D
ODPOWIEDZ