Jesień - Dziady

Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Jesień - Dziady

Post autor: Jaskier »

Świeczek nie ma celowo - w drugiej części "Dziadów" Mickiewicza jest wers o tym, by nie zapalać żadnej lampy lub świecy.
Awatar użytkownika
Sebabricks
Posty: 15
Rejestracja: 05 gru 2021 21:27
Rok urodzenia: 1985
Lokalizacja: Poznań

Re: Jesień - Dziady

Post autor: Sebabricks »

Aaa, no chyba że tak, no to ja nie mam pytań :)
Awatar użytkownika
michallus
Posty: 56
Rejestracja: 15 gru 2016 18:22
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jesień - Dziady

Post autor: michallus »

Ależ to jest piękne! Cieszę się, że po latach od dodania praca ponownie została skomentowana, ponieważ wcześniej mi umknęła. Jaskier ma świetne wyczucie kolorów i detali.
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Jesień - Dziady

Post autor: Jaskier »

Sebabricks pisze:Aaa, no chyba że tak, no to ja nie mam pytań :)
Początkowo chciałem dać figurkom jakieś lampiony i umieścić świeczki i znicze przy grobach, ale pomyślałem, że warto wzorować się na najpopularniejszym opisie ceremonii Dziadów. ;)
michallus pisze:Ależ to jest piękne! Cieszę się, że po latach od dodania praca ponownie została skomentowana, ponieważ wcześniej mi umknęła. Jaskier ma świetne wyczucie kolorów i detali.
Nie no, aż tyle to nie. :D
Praca ma zaledwie kilka miesięcy, powstała na konkurs Summer Joust w wakacje tego roku. :D
Awatar użytkownika
michallus
Posty: 56
Rejestracja: 15 gru 2016 18:22
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jesień - Dziady

Post autor: michallus »

michallus pisze:Ależ to jest piękne! Cieszę się, że po latach od dodania praca ponownie została skomentowana, ponieważ wcześniej mi umknęła. Jaskier ma świetne wyczucie kolorów i detali.
Nie no, aż tyle to nie. :D
Praca ma zaledwie kilka miesięcy, powstała na konkurs Summer Joust w wakacje tego roku. :D
Wiesz dlaczego tak napisałem? Bo spojrzałem na : Dołączył(a): 31 lip 2013 :D

Ważne, że praca sztos!
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.
ODPOWIEDZ