Moc na Kwek (fantasy)

Awatar użytkownika
Informatyk
Posty: 63
Rejestracja: 14 mar 2021 11:07
Rok urodzenia: 2004
Lokalizacja: Warszawa

Moc na Kwek (fantasy)

Post autor: Informatyk »

Witam,
Jako swój pierwszy moc (oczywiście na forum) zbudowałem konstrukcję w klimatach fantasy. Starałem się zrobić prosty murek aby nie "przedobrzyć". Miałem na początku serki na bokach ale ostatecznie je odrzuciłem bo nie spełniały moich oczekiwań.

Obrazek
_______________________________________

Wszystko jest wykonalne, tylko trzeba czasu...
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Moc na Kwek (fantasy)

Post autor: Jaskier »

Super podłoże i bardzo ładna faktura ścian. ;)
Awatar użytkownika
Riventer
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2020 22:32
Rok urodzenia: 2005
Lokalizacja: Zgierz, Łódzkie

Re: Moc na Kwek (fantasy)

Post autor: Riventer »

Praca wygląda bardzo dobrze. Mur jest solidny, bardzo podoba mi się wcięcie w nim ukazujące czerwoną cegłę. Drzewko jest okej, choć nie jestem jego wielkim fanem - wydaje mi się że jest ono jakoś za wysokie względem tego muru, a pień jest zbyt cienki. Teren na dole w reddish brown jest dobry, ale spodziewałem się efektu "WOW". Lava jest super, tutaj muszę Cię pochwalić. Nie wiem zaś czy te żółte i pomarańczowe liście powinny znajdować się obok rzeczki lavy, obawiam się że by spłonęły :P. Figurki trochę toną w całokształcie pracy, brakuje osobnego zdjęcia gdzie szczegółowiej je widać. Ogólnie praca wygląda solidnie i mam nadzieję, że w przyszłości zobaczę więcej tego typu prac w twoim wykonaniu
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Moc na Kwek (fantasy)

Post autor: Janek »

Zdjęcie tragiczne. :D
Ogólnie nie pasują mi jakoś te żółte rośliny i drzewko w LBG. Rozumiem koncepcję fantasy, ale jakoś nie współgrają mi te elementy z całością.

W skali Krisa 5,5/10. :)
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."

Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR | YOUTUBE
ODPOWIEDZ