"Przerwa"

Awatar użytkownika
Combo
Posty: 60
Rejestracja: 19 sty 2021 09:29
Rok urodzenia: 1991
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

"Przerwa"

Post autor: Combo »

Trochę ostatnio dużo życia zawodowego u mnie, stąd mało czasu na MOC-owanie, ale jednak udało mi się skleić MOC, nad którym myślałem od dłuższego czasu.

Początkowo koncept był zupełnie inny - miał to być stwór, który ciągnie na plecach średniowieczną kamieniczkę - do czego na pewno wrócę. Wraz z postępem w budowaniu stworka (wzorowanego na moim buldogu francuskim) zmieniłem koncepcję i zrobiłem pustynnego, robo-muła :) Każdy podczas podróży potrzebuje przerwy i to właśnie starałem się uchwycić - biorąc pod uwagę fizjologię psów :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam o tu! https://www.instagram.com/combricks/" target="_blank
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: "Przerwa"

Post autor: jetboy »

Straszne bestie z tych bulldogów francuskich :)
Moim zdaniem praca nie jest czytelna tak jak sobie zamierzyłeś. Wygląda raczej jakby ten bulldog pilnował skarbu, a ten kuternoga coś zwinął i uciekał żeby uniknąć zjedzenia.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
bigfig2000
Posty: 75
Rejestracja: 20 paź 2020 14:09
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: "Przerwa"

Post autor: bigfig2000 »

Faktycznie ma coś z buldoga francuskiego :D Ogólnie propsy za ten zwariowany pomysł... ileż można oglądać wariacji kamieniczek, zamków i wikingów :P Mały raptor wciśnięty na siłę, zupełnie nie pasuje do scenki - czasem mniej znaczy lepiej
Konto na Flickr: https://www.flickr.com/photos/191902850@N06" target="_blank
Instagram: https://www.instagram.com/bigfig2000/" target="_blank
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: "Przerwa"

Post autor: Jellyeater »

Też odniosłem takie wrażenie, że ten potwór goni tego gościa.
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: "Przerwa"

Post autor: Jaskier »

Zbyt jajecznicowaty ten potwór, przez co poszczególne elementy są bardzo nieczytelne. Ja bym postawił na jeden kolor "szkieletu" i stawów, jakiś szary np. i do tego coś kontrastowego, może brązowy albo tanowy upodobniłby go bardziej do zwierzęcia.
Stwory z LEGO to jest bardzo ciężki temat, a ograniczona paleta zawiasów i stawów w kolorach, które nie są szarym/czarnym, nie ułatwia sprawy.

Figurka za to zacna, też wpadłem jakiś czas temu na to, że można by tors Owena z JW użyć do figurek w klimatach Adventurers. No i fajne spasowanie głowy z paskiem pod szyją z tym hełmem/kaskiem.
ODPOWIEDZ