Mercedes Benz Vario i Terex TA3S

Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1981

Re: Mercedes Benz Vario i Terex TA3S

Postprzez rASch » 16 cze 2021 08:12

Ależ to mi się podoba.
Vario na miniaturce wyglądał jak jakiś metalowy modelik.
Nie da się pomylić z niczym innym. Chyba będę musiał ci go ukraść na nową wersję makiety kolejowej ;)

Rok urodzenia: 1996

Postprzez Thietmaier » 16 cze 2021 08:54

Mateusz92 napisał(a):Mercedes świetny, wyszedł taki naturalny przez wybrane kolory. Co do wywrotki to dla mnie tego typu maszyny zawsze były znane tylko z katalogów lego i zawsze mi się wydawały jakieś taki dziwne. Twój model też jest dziwny, dziwny jak oryginał bo podobny jest do oryginału. :D

Dzięki, cieszę się że Vario przypadł Ci do gustu :) Co do wywrotki, to miałem podobnie jak Ty - myślałem, że to jakiś wymysł projektantów lego i że takich maszyn nie ma w ogóle, ale jakiś czas temu widziałem taką na pobliskiej budowie i stwierdziłem, że kiedyś sobie zbuduję, bo czemu nie :)

rASch napisał(a):Ależ to mi się podoba.
Vario na miniaturce wyglądał jak jakiś metalowy modelik.
Nie da się pomylić z niczym innym. Chyba będę musiał ci go ukraść na nową wersję makiety kolejowej ;)

Również dziękuję! Sądząc po ilości pozytywnych opinii chyba faktycznie Kris ma rację, że to jeden z moich lepszych modeli ciężarówek :D A o dziwo nie natrudziłem się nad nim sporo, a na pewno mniej niż nad innymi ciężarówkami, nad którymi pracuję w ostatnim czasie :)
I oczywiście śmiało kopiuj na makietę, w razie czego służę pomocą w rozgryzieniu co i jak jest zbudowane :) Fajnie by wyglądał w kolorze niebieskim lub pomarańczowym :)

Rok urodzenia: 1981

Postprzez rASch » 21 cze 2021 19:06

O pomarańczowym myślałem właśnie.

Rok urodzenia: 2006

Postprzez Sami and Bricks » 04 lip 2021 12:59

nie no wypas, zwłaszcza koparka świetna. Skala odpowiednio zachowana i bardzo ładne detale.
Moje social media: INSTAGRAM | FLICKR

Rok urodzenia: 1992

Postprzez michallus » 17 lip 2021 00:31

Bajka jest ten krokodyl, od razu widać o jaki konkretnie samochód chodzi. Bardzo przyjemna praca!
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.

Rok urodzenia: 1989

Postprzez eric trax » 02 sie 2021 13:06

michallus napisał(a):Bajka jest ten krokodyl, od razu widać o jaki konkretnie samochód chodzi. Bardzo przyjemna praca!

A to nie przypadkiem "kaczka"?

Mój wujek miał takiego Mercedesa, prawie identyczny kolor. Faktycznie takie przygaszone odcienie nadają super realizmu. Busik miód-malina, nic tylko firmę budowlaną zakładać.

Rok urodzenia: 1996

Postprzez Thietmaier » 02 sie 2021 13:14

Kaczka to była starsza generacja półciężarówek Mercedesa - poprzedników Sprintera i Vario:
Obrazek
Z krokodylem to mi się jedynie kojarzy ITD :)

Dzięki za miłe słowa :) Jakbym rozstawił wszystkie modele które pobudowałem to już mi się porządna firma budowlana, wielobranżowa kreuje :) W końcu muszę do nich postawić jakąś bazę sprzętu i kupić 100 metrowe mieszkanie :D

Poprzednia strona

Powrót do Nasza twórczość