The Journey of a Soldier part 2 - Animacja

Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: The Journey of a Soldier part 2 - Animacja

Post autor: pit »

Rzeczywiście wygląda nieźle. Dołączam do pytania Jellyeatera o czas "produkcji".
Awatar użytkownika
MegaSpaceFighter
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2021 09:14
Rok urodzenia: 1997
Lokalizacja: Warszawa / Tychy
Kontakt:

Re: The Journey of a Soldier part 2 - Animacja

Post autor: MegaSpaceFighter »

pit pisze:Rzeczywiście wygląda nieźle. Dołączam do pytania Jellyeatera o czas "produkcji".
Jellyeater pisze:6 minut filmu. Ile to było godzin roboty? Rok? I na serio tak na to patrzę i czasem nie wiem czy to render, czy klocki. Ale ta naklejka na torsie mówi, że klocki. ;-)
Niedługo po realizacji 1 części zabrałem się za kolejne dwie. Od tego czasu minęły dwa lata a w sieci pojawiła się już druga część, na którą przy luźnych szacunkach poszło 900-950 godzin. Natomiast część trzecią mam już za to w połowie nagraną :)
Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: The Journey of a Soldier part 2 - Animacja

Post autor: pit »

MegaSpaceFighter pisze:Niedługo po realizacji 1 części zabrałem się za kolejne dwie. Od tego czasu minęły dwa lata a w sieci pojawiła się już druga część, na którą przy luźnych szacunkach poszło 900-950 godzin. Natomiast część trzecią mam już za to w połowie nagraną :)
No to kupa czasu. Nawet nie chcę liczyć, ile czasu dziennie na to poświęcasz. :)
Awatar użytkownika
przem
Posty: 746
Rejestracja: 08 cze 2014 10:36
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Katowice

Re: The Journey of a Soldier part 2 - Animacja

Post autor: przem »

MegaSpaceFighter pisze:[...] i program na kompa do przechwytywania obrazu ale to z reguły już płatne rozwiązania. [...]
jest jeden darmowy i dość dobrze działający DigiCamControl - ma m.in. ultraprzydatną funkcje do animowania - tzw. onionskin
Awatar użytkownika
staz
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 86
Rejestracja: 17 sty 2017 20:32
Rok urodzenia: 1989
Kontakt:

Re: The Journey of a Soldier part 2 - Animacja

Post autor: staz »

Niesamowite :O
Zazwyczaj omijam amatorskie Legowe produkcje filmowe ale to jest inny poziom. Ogromny szacunek za poświęcona pracę!
ODPOWIEDZ