PZM-2 "HUSAR" - 1920+ Collab Project

Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: PZM-2 "HUSAR" - 1920+ Collab Project

Post autor: Mateusz92 »

Ilość detali jest powalająca i zachwyca (chlewik i jego dach, orka pługiem, strzecha z pazurów, studnia, mech) lecz dla mnie największą zaletą tej pracy jest to, że pomimo swojej wielkości mech nie przytłacza reszty pracy (nie ma sytuacji mech na podstawce i jakieś ludziki mu się płatają pod nogami) i jest naturalnym dopełnieniem wioski tak jak na grafikach Różalskiego.
Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 299
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: PZM-2 "HUSAR" - 1920+ Collab Project

Post autor: ctr_bricks »

Świetna robota, kolejna spójna praca do kolekcji, gratulacje! Tak jak Mateusz napisał, mech jest gdzieś w oddali i zupełnie nie przytłacza. Miałem przyjemność widzieć go na żywo i jest wielki, a tutaj jest tylko niewielkim elementem pracy, dokładnie jak na obrazach. Wóz siana genialny, bardzo naturalny, no i ta strzecha - koniecznie musisz pokazać technikę, bo wbrew pozorom jest tam dwa razy więcej pazurów niż można się spodziewać.
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
Awatar użytkownika
Biały_Bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 368
Rejestracja: 11 gru 2015 13:41
Rok urodzenia: 1988
Kontakt:

Re: PZM-2 "HUSAR" - 1920+ Collab Project

Post autor: Biały_Bricks »

Mateusz92 pisze:Ilość detali jest powalająca i zachwyca (chlewik i jego dach, orka pługiem, strzecha z pazurów, studnia, mech) lecz dla mnie największą zaletą tej pracy jest to, że pomimo swojej wielkości mech nie przytłacza reszty pracy (nie ma sytuacji mech na podstawce i jakieś ludziki mu się płatają pod nogami) i jest naturalnym dopełnieniem wioski tak jak na grafikach Różalskiego.
Wielkie dzięki, takie właśnie było założenie i udało się je osiągnąć głównie perspektywą zdjęcia ;)
ctr_bricks pisze:Świetna robota, kolejna spójna praca do kolekcji, gratulacje! Tak jak Mateusz napisał, mech jest gdzieś w oddali i zupełnie nie przytłacza. Miałem przyjemność widzieć go na żywo i jest wielki, a tutaj jest tylko niewielkim elementem pracy, dokładnie jak na obrazach. Wóz siana genialny, bardzo naturalny, no i ta strzecha - koniecznie musisz pokazać technikę, bo wbrew pozorom jest tam dwa razy więcej pazurów niż można się spodziewać.

Wielkie dzięki, sama strzecha to projekt podpatrzony gdzieś w czeluściach internetu. Jeśli chodzi o mecha na zdjęciach faktycznie nie widać jego wielkości - w rzeczywistości ma ok. 1,5 BP ;)
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PZM-2 "HUSAR" - 1920+ Collab Project

Post autor: romkoo »

Bardzo fajnie, że ten mech tak sobie idzie w tle w swoją stronę a życie toczy się dalej na pierwszym planie. Dużo przyjemnych szczegółów przyciągających wzrok, przy tej pracy na dłużej oglądający zatrzymają się na wystawie.
ODPOWIEDZ