Brunhilda - 1920+ Collab Project

Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2415
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Brunhilda - 1920+ Collab Project

Post autor: Mateusz92 »

Przede wszystkim praca zasługuję na lepsze zdjęcia! :) No ale coś tam wypatrzyłem mimo wszystko. Największym minusem jest zieleń/roślinność - strasznie przytłaczająca i zlewa się przez zastosowanie w większości tylko jednego koloru. To teraz plusy: domek i jego przegięcie, Brunhilda (nie przeszkadza mi kolor, że nie jest w lbg, dzięki temu wstawki w dbg mogą wybrzmieć lepiej), pozostałości jakiegoś mecha w krzakach, ciężkozbrojni żołnierze. Zwykle moce oglądane na żywo zyskują, w przypadku Brunhildy odbiór może być znacznie znacznie lepszy.
Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 299
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Brunhilda - 1920+ Collab Project

Post autor: ctr_bricks »

Porządna praca, domek skradł show, a dach z desek świetnie wpasowuje się w klimat Różalskiego. Mech też pokazuje swoją masywność mimo dużego terenu, jedynie kolor Brunhildy na DBG bym zmienił :)
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Brunhilda - 1920+ Collab Project

Post autor: Jaskier »

Konkretna praca, domek i pojazd bardzo dobrze zbudowane.
Tak jak pisałem na podstawie WIPów - chata wygląda naprawdę świetnie, podoba mi się dużo bardziej niż domki w podobnym stylu, które miałeś na swojej makiecie Długich Kabatów.
Brunhilda góruje nad całością, ale dzięki rozmiarom dioramy nie jest przytłaczająca.

Teren powinien dostać nieco więcej uwagi, ale w tej skali wymagałoby to ogromnych kosztów czasu i klocków.
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Brunhilda - 1920+ Collab Project

Post autor: rASch »

Gdyby wszystkie prace miały być wystawione obok siebie podczas jakiejś wystawy i nie było by podpisów to i tak bym wiedział czyj to MOC.
W końcu nie pierwszy raz łączysz czarny z trans medium blue ;), pruskie "schwarz charaktery" bardzo mi się podobają.
Jedyne co mi się gryzie to ten zielony kolor, zarówno jako część kolabu jak i z grafikami. Chętnie bym zobaczył fotkę w której ktoś zrobi czary mary i zielony zamieni na oliwe green. Albo brunhildę na śniegu.
Mimo to świetna robota.
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Brunhilda - 1920+ Collab Project

Post autor: romkoo »

Brunhilda przemieszcza się majestatycznie przez wioskę, bardzo udana prezentacja, sceneria bardzo mi się podoba, zgodzę się z Bartkiem, że w ciemniejszych kolorach wypadła by korzystniej.
No i gratki za pomysł na logo :)
ODPOWIEDZ