PZM-7 "Śmiały" - 1920+ Collab Project

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: PZM-7 "Śmiały" - 1920+ Collab Project

Post autor: Sirius »

No jak już zauważyli przedmówcy, całkiem niezła praca. Jak by wywalić mecha, młyn, kapliczkę, rzekę i żołnierzyków to byłaby w porywach nawet bardzo dobra ;)
Od siebie dodam tylko, że jestem pod wrażeniem idealnego ułożenia plejtów, które tak kunsztownie układałeś na dnie rzeki, a których jeszcze nikt nie docenił ;)

Edit: no i masz już cztery strony komentarzy i to już niezły wyczyn :D
Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 299
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: PZM-7 "Śmiały" - 1920+ Collab Project

Post autor: ctr_bricks »

Świetny mech, nie mogę się napatrzeć! Bardzo fajnie siedzi ta rączka od wiaderka na ramieniu, ciekawy patent, widać że przyłożyłeś się do detali. Duży plus że wchodzi figurka, nie jest z tym łatwo, sam miałem podobny problem mimo że mój mech jest sporo większy.
Kompozycyjnie też jest bardzo dobrze, niestety widzę to po wikingach, że połączenie sand green i olive green nie jest za wdzięczne w budowie, ciężko uzyskać zadowalający efekt nie tworząc jajecznicy, tutaj udało się Tobie to pożenić. Bocian mój top, zaraz po mechu, woda też wyszła ciekawie nawet widać, że się bardziej kotłuje przed mostkiem. Szkoda jedynie że tyle pracy z plateami w rzeczce nie każdemu rzuca się w oczy, ale to pewnie kwestia małej powierzchni. Ścieżka przez pole też super, jedyni jak już było wspomniane dorzuciłbym sporo tile na ścieżkę :) Tak trzymać, nie mogę się doczekać ustawić wszystkie prace na jakiejś wspólnej wystawie :)
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
Awatar użytkownika
Krall
Posty: 158
Rejestracja: 15 maja 2015 20:41
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: trzciana k. Rzeszowa

Re: PZM-7 "Śmiały" - 1920+ Collab Project

Post autor: Krall »

Przepiękna scenka, uwielbiam dieselpunk i prace Różalskiego od czasu, gdy zacząłem grywać w planszówkę Scythe
(swoją drogą serdecznie polecam).

Mech wygląda naprawdę dobrze, jakby wyciągnięty wprost z prac na których był wzorowany.
Sama scenka też dopracowana jest w każdym detalu i niezmiernie mi się podoba, dzięki kolorystyce udało ci się utrzymać klimat uniwersum.

Wielki szacunek dla ciebie i pozostałych uczestników tego świetnego projektu.
~Tej nocy, idziemy budować!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: PZM-7 "Śmiały" - 1920+ Collab Project

Post autor: Jaskier »

@Insomnia
Dzięki za komentarz. ;)
Bardzo fajny ten podlinkowany młyn.

@Thietmaier
Wyszedłem od jednej z grafik, ale postanowiłem dorzucić nieco od siebie, żeby trochę więcej się w scence działo. ;)
Bicze to świetny element, zazwyczaj dorzucam kilka do każdego zamówienia na BL, żeby mieć ich zapas, bo bardzo dobrze sprawdzają się jako pnącza, korzenie, kable lub przewody.

@Crises
Dzięki. ;)
Cieszę się, że mech się podoba, poświęciłem na niego nieco czasu, al jestem naprawdę zadowolony z efektu, a dodatkową frajdę sprawia mi fakt, że kilka osób pytało o możliwość skopiowania go i stworzenia własnej wersji. :)

@Glaz
Nie dodawałem nigdy pracy przez stronę, zawsze robiłem to z poziomu forum. Następnym razem skorzystam z tej pierwszej opcji.

@Sirius
Dziękuję, starałem się zagrać kolorem wody, by wyglądała w miarę realistycznie, choć mało kto na to zwraca uwagę, a na wystawie to już na pewno nikt tego nie zuważy. Gdy jednak w trakcie budowania porównałem kilka różnych wersji kolorystycznych wody, to nie mogłem nie wykorzystać tej - biały/royal blue/medium blue.

@CTR
Rączka od wiaderka to jest w ogóle super część i ma szeroki wachlarz zastosowań, niekoniecznie "legalnych". W tym przypadku siedzi na dosyć solidny wcisk i wydaje mi się, że jest delikatnie rozepchana.
Połączenie green olive i sand green wpadło mi w oko podczas zeszłorocznej wystawy na Hobby w Poznaniu. Tylko jeden z tych kolorów mógłby wypaść dość monotonnie.
Też bym chętnie zobaczył zestawione ze sobą prace na jakiejś wystawie. Oby się udało. :)

@Krall
Wielkie dzięki. ;)
Zawsze mnie przeraża rozmiar pudła od tej planszówki i idąca za nim mnogość kart, żetonów, zasad i dupereli, która zapewne skrywają się w środku.
Chociaż ostatnio zakupiłem Mage Knighta, więc może i do Scythe się kiedyś przekonam. :)
ODPOWIEDZ