Dishonored Tallboy

Awatar użytkownika
Lusiojad
Posty: 138
Rejestracja: 17 mar 2016 21:33
Rok urodzenia: 2003
Lokalizacja: Lipno

Dishonored Tallboy

Post autor: Lusiojad »

Obrazek

Cześć, zbudowałem takiego oto tallboya z gry Dishonored. Tak wygląda oryginalna wersja:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tallboy to taki swego rodzaju egzoszkielet, dzięki któremu strażnicy w grze są opancerzeni, oraz znajdują się na dużej wysokości, co pozwala im lepiej patrolować okolicę. Tallboy wydał mi się dobrym tematem do budowy, gdyż jego konstrukcja jest naprawdę ciekawa, no i w sumie w internecie nie widziałem zbyt dobrego modelu tallboya. Mój zbudowany jest w skali minifig, co było naturalnym wyborem, ze względu na figurkę siedzącą w środku. Całość trzyma się właśnie na figurce, a na model składają się nogi, białe osłony i sama figurka właśnie. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolony, udało mi się nieźle odwzorować elementy jego wyposażenia, jak np. zbroję, czy butle z tranem na plecach, które służą do zasilania całego egzoszkieletu. Są również jednym z jego najsłabszych punktów, gdyż są wielce podatne na wybuchy. Na początku miałem zamiar opublikować go bez podstawki, ale stwierdziłem, że dzięki niej model może zyskać, więc na szybko dobudowałem fragment ruin budynku. Oto zdjęcia:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ