Tramwaje Warszawskie 2019

Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Tramwaje Warszawskie 2019

Post autor: Fuku »

Bardzo ładne modele, a co do czarnych lornetek, ostatnio znalazłem kilka w sklepie z klockami na wagę w metrze centrum, możliwe że jest ich więcej bo nie miałem czasu tam długo siedzieć
Awatar użytkownika
Pablo Brickasso
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 414
Rejestracja: 26 lut 2017 02:42
Rok urodzenia: 2000
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tramwaje Warszawskie 2019

Post autor: Pablo Brickasso »

Dzięki wszystkim za tak pozytywny odbiór!
tybort pisze:Wiem, że nie o to chodzi, że to nieważne, itd., ale widziałem już dzisiaj twoje tramwaje na flickrze i bardzo mi się spodobało, że pamiętałeś o "bumpach" z tanowych plate'ów przed przejściem przez torowisko i przez jezdnię :)
To jest bardzo istotny element makiety! Miło mi, że to doceniłeś :)
Liwnik pisze:(...)
Zanim dojadą Hyundaie możesz zbudować ubota albo batyskaf.
Może coś pokombinuję. Tylko w przypadku u-bota trzeba by zrobić drzwi snotem. Nie wiem czy wyglądałoby to spójnie razem z resztą modeli.
Jerac pisze:(...)
Liczę na to że z czasem projekt będzie rozwijał się w stronę dużej centrali przesiadkowej albo może zajezdni.
Jest szansa na zajezdnię, tak jak pisałem, w 2021 :)
JK pisze:(...) Czyli koncentrujesz się teraz głównie na komercjalizacji projektu. A tak się zastanawiałem, czy rozważałeś może zbudowanie modeli historycznych warszawskich tramwajów. Mogłoby to być również bardzo ciekawe.
Z instrukcjami po prostu wychodzę na przeciw zapotrzebowaniu na rynku, bo sporo osób mnie o nie pytało :)
Z historycznych jest już Berlinka i jak na razie nie planuję budować kolejnych zabytkowych wagonów.
Kalais pisze:(...) Nie wiedziałem, że było takie głosowanie. Głosowałbym na B ;) Ten "uśmiechnięty" wygląda karykaturalnie trochę.
Ja głosowałem na A, bo najbardziej przypominała te z wcześniejszcych wizualizacji, które mi się podobały:
Obrazek
Więcej foto np. tutaj: https://www.transport-publiczny.pl/mobi ... 61862.html" target="_blank
Fuku pisze:(...) co do czarnych lornetek, ostatnio znalazłem kilka w sklepie z klockami na wagę w metrze centrum, możliwe że jest ich więcej bo nie miałem czasu tam długo siedzieć
O, dzięki za info. Wiem o tym sklepie, ale jeszcze nie miałem okazji się tam wybrać. Może to będzie dobra okazja, żeby go sprawdzić.
ODPOWIEDZ