IronForge 2021

Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

IronForge 2021

Post autor: jetboy »

1 stycznia ruszył cykliczny konkurs Iron Forge. Żelazna Kuźnia to odbywające się półrocznie eliminacje do prestiżowego IRON BUILDER - w którym uczestniczą najlepsi światowi budowniczy.
Konkurs polega na tym że w każdym etapie jest wybierana jedna cześć i trzeba budować prace z ciekawym jej wykorzystaniem. Dodatkowo punktowane są zabawne komentarze odnośnie prac własnych i poprzedników. To dodatkowe wyzwanie dla osób dla których angielski nie jest pierwszym językiem.
Postępy możecie śledzić tu: https://iron.builders/forge/forge-2021-1/" target="_blank
Gdyby ktoś chciał wziąć udział, to runda open kończy się 14 stycznia, a cześcią przewodnią jest torsik minifiga. Żeby to zrobić trzeba opublikować pracę na discordzie https://discord.gg/EHtC2X9gBC" target="_blank w kanale submissions.

Ja swoje prace na ten konkurs będę publikował na forum w tym-> wątku.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: IronForge 2021

Post autor: jetboy »

Zakończyła się pierwsza runda. Kto przeszedł dalej można zobaczyć na stronie konkursu.
Następnym klockiem przewodnik jest banan, a ja mam banana na twarzy bo się zakwalifikowałem :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 387
Rejestracja: 07 lip 2016 21:13
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Poznań/Limerick

Re: IronForge 2021

Post autor: wallyjarek »

Gratulacje, bardzo fajny jest ten konkurs.
Niestety nie śledziłem Discord itd, tylko widziałem na Flickr oraz na insta.
Ciekawe prace się pojawiły.
Zastanawia mnie jedno, czy części które maja być użyte wiecie o nich wcześniej? (głównie mi chodzi o zaopatrzenie w pewne elementy). Czy jednak pojawia się runda i trzeba kombinować, kupować na szybko.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: IronForge 2021

Post autor: jetboy »

wallyjarek pisze:Gratulacje, bardzo fajny jest ten konkurs.
Niestety nie śledziłem Discord itd, tylko widziałem na Flickr oraz na insta.
Ciekawe prace się pojawiły.
Zastanawia mnie jedno, czy części które maja być użyte wiecie o nich wcześniej? (głównie mi chodzi o zaopatrzenie w pewne elementy). Czy jednak pojawia się runda i trzeba kombinować, kupować na szybko.
W Iron Forge dowiadujemy sie jaki jest seed part w momencie rozpoczęcia rundy. Ale wybierane są takie częsci które sa popularne i jest duza szansa ze je każdy ma.

W przypadku Iron Buildera cześci są bardziej nietypowe, ale dostarczają je organizatorzy konkursu.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ