Iron Builder is back!

Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Iron Builder is back!

Post autor: SERVATOR »

jetboy pisze:
tybort pisze:Reverse Engineering Challenge jest super, tylko, że Ryan też się najwyraźniej obraził na flickra i przeniósł na Instagrama, w związku z czym jakoś dużo więcej jest debilnych komentarzy podających rozwiązanie, których ciężko nie widzieć.
Nie widziałem ani jednego takiego komentarza.
Tybortowi chodziło pewnie o to, że Ci co zrobią zadanie szybciej często wrzucają swoje rozwiązanie i przeglądając IG po prostu na to trafiasz.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Iron Builder is back!

Post autor: jetboy »

SERVATOR pisze:
jetboy pisze:
tybort pisze:Reverse Engineering Challenge jest super, tylko, że Ryan też się najwyraźniej obraził na flickra i przeniósł na Instagrama, w związku z czym jakoś dużo więcej jest debilnych komentarzy podających rozwiązanie, których ciężko nie widzieć.
Nie widziałem ani jednego takiego komentarza.
Tybortowi chodziło pewnie o to, że Ci co zrobią zadanie szybciej często wrzucają swoje rozwiązanie i przeglądając IG po prostu na to trafiasz.
Nie trafiłem. Ale też i nie specjalnie przeglądam. Większość rozwiązań jakie widziałem było wrzuconych tak że pierwsze zdjęcie to zdjęcie złożonej łamigłówki a drugie to zdjęcie rozwiązania, więc się nie wyświetla dopóki świadomie tam nie zajrzysz.

btw. Jest jakiś sposób żeby w aplikacji na telefonie skopiować link wrzucony w komentarzu?
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Iron Builder is back!

Post autor: Jerac »

To jest instagram. Oczekujesz żeby coś tam miało sens? :D

Nie ma na to sposobu, oczywiście.
Szarnywirk
ODPOWIEDZ