Modele zabytków w łódzkiej Manufakturze (28-29.05)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Modele zabytków w łódzkiej Manufakturze (28-29.05)

Post autor: glaz_pimpur »

Panie Marcinie, Rafale, Bartku, Przemku,
chciałabym podziękować Wam bardzo serdecznie za nasz pierwszy WIELKI projekt, jaki udało się zorganizować na rynku polski –mowa oczywiście o Strefie Dorosłych Fanów LEGO®!
Bądźmy szczerzy – nie było łatwoJ braki w klockach, logistyka, deadliny, ale i tak zdążyliśmy i strefa fanów miała swoją premierę podczas wielkiego eventu LEGO w Manufakturze i z tego co przekazała mi nasza agencja cieszyła się dużą popularnością.
Bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie, a przede wszystkim Waszą pasję jaką włożyliście w indywidualne projekty, a efekt zobaczcie poniżej na zdjęciach!
(Niestety pani fotograf z galerii handlowej rozchorowała się i mamy jedynie 3 zdjęcia, zrobione przez hostessę, ale i tak jestem bardzo dumna z tego co udało nam się zaimplementować a teraz możemy się pochwalić w całym regionie jak fajnie współpracujemy razem).
Tak jak wspominałam palety są możliwe do wypożyczenia na wasze imprezy lokjalne i w każdej chwili możemy je wysłać DALEJ. Poproszę tylko o info i działamy (mam już zapytanie od Pana Maćka, powrócę z info w tym tygodniu)
[...]
Pozdrawiam serdecznie
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Benny80
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7484
Rejestracja: 17 maja 2013 20:50
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Klein-Dombrowka, Landkreis Kattowitz
Kontakt:

Re: Modele zabytków w łódzkiej Manufakturze (28-29.05)

Post autor: Benny80 »

Czyli.. idzie ku lepszemu ;)
Czy ja buduję? Pani kierowniczko, ja buduję cały czas.. na okrągło!

Imigrant zarobkowy: Brig, Valais, Switzerland
Imigrant: Trim, Co. Meath, Ireland
Imigrant: Fredensborg Kommune, Denmark
ODPOWIEDZ