Drewniana kaseta Lego (ponad 40 lat)

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Joanna

Drewniana kaseta Lego (ponad 40 lat)

Post autor: Joanna »

Czy ktoś ze znawców może mi podpowiedzieć, ile warta jest drewniana kaseta LEGO pełna różnych klocków? Także ludziki, rower, koń, drzewka czy podwozia do autek. Będę wdzięczna także za podpowiedź, gdzie mogę ją wycenić.
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: Drewniana kaseta Lego (ponad 40 lat)

Post autor: Skowronek »

Bez jakichś bardziej szczegółowych informacji, zdjęć, wagi zawartości oraz informacji, ile jest oryginalnych klocków, a ile podróbek, i w jakim są stanie, to możemy jedynie powróżyć z fusów z uwzględnieniem aktualnego układu planet i biorąc poprawkę na oddziaływanie Słońca na Jowisza ;) Polecam grupy Fb poza tym, tylko tak jak piszę - więcej detali
Awatar użytkownika
Ullriredor
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2021 22:54
Rok urodzenia: 1986

Re: Drewniana kaseta Lego (ponad 40 lat)

Post autor: Ullriredor »

Dokładnie przydało by się zdjęcie jakieś elementów. Same elementy możesz wycenić na https://rebrickable.com/home/" target="_blank
Awatar użytkownika
marki
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3173
Rejestracja: 17 sty 2014 13:42
Rok urodzenia: 1970
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Drewniana kaseta Lego (ponad 40 lat)

Post autor: marki »

Taka.
https://flic.kr/p/H1X5wg" target="_blank
***** ***
___________________________________
Marek do garów, Ania do klocków! :)
Awatar użytkownika
Joanna

Re: Drewniana kaseta Lego (ponad 40 lat)

Post autor: Joanna »

Dziękuję za wszystkie wskazówki, gdzie mogę dowiedzieć się, ile ta kaseta z klockami jest warta. Wygląda tak, jak na fot załączonym przez forumowicza marki. Klocki tylko oryginalne, z różnych małych kompletów z wczesnych lat 80. Niestety, nie udaje mi się zamieścić moich fot tutaj, z FB nie powinnam mieć problemów. dziękuję wszystkim i pozdrawiam, szczególnie tych, którzy mają właśnie kwadraturę tranzytującego Jowisza do urodzeniowego Słońca:)
ODPOWIEDZ