Tła, ekspozytory, makiety...

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Ullriredor
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2021 22:54
Rok urodzenia: 1986

Tła, ekspozytory, makiety...

Post autor: Ullriredor »

Witajcie,
czy ktoś z Was orientuje się może czy są jeszcze jakieś zestawy (poza tymi dwoma zestawami o serii 5004390 i 5004393 ), których pudełka pełnią role tła?


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Tła, ekspozytory, makiety...

Post autor: jetboy »

Tak. Np. 70820 Lego Movie Maker - zą podobne zestawy z ninjago i chyba cos jeszcze
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Tła, ekspozytory, makiety...

Post autor: Innos »

Poniekąd także pudełka kalendarzy adwentowych tak działają.
Może też to wyszukiwanie na Bricklinku pomoże:
https://www.bricklink.com/v2/search.pag ... &tab=P#T=P" target="_blank
Większość tych kartonowych teł pewnie mało interesująca, ale może coś wartego uwagi się znajdzie. :)

Jeszcze taki hint w duchu zero waste. :) Duże (i oryginalne!) tła tematyczne można uzyskać z ekspozytorow sklepowych dedykowanych dla poszczególnych serii. Czasem sklepy to wywalają, więc można to zdobyć nawet za darmo. Raz dorwałem coś takiego z Nexo Knigts, widoczek w takim samym klimacie Nexo jak ten drugi wklejony zestaw powyżej, tylko że tło o szerokości ponad 1 metra na solidnej, sztywnej tekturze.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
Ullriredor
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2021 22:54
Rok urodzenia: 1986

Re: Tła, ekspozytory, makiety...

Post autor: Ullriredor »

Innos pisze:Poniekąd także pudełka kalendarzy adwentowych tak działają.
Może też to wyszukiwanie na Bricklinku pomoże:
https://www.bricklink.com/v2/search.pag ... &tab=P#T=P" target="_blank
Większość tych kartonowych teł pewnie mało interesująca, ale może coś wartego uwagi się znajdzie. :)

Jeszcze taki hint w duchu zero waste. :) Duże (i oryginalne!) tła tematyczne można uzyskać z ekspozytorow sklepowych dedykowanych dla poszczególnych serii. Czasem sklepy to wywalają, więc można to zdobyć nawet za darmo. Raz dorwałem coś takiego z Nexo Knigts, widoczek w takim samym klimacie Nexo jak ten drugi wklejony zestaw powyżej, tylko że tło o szerokości ponad 1 metra na solidnej, sztywnej tekturze.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, w zasadzie to do niczego mi nie są potrzebne, czysta ciekawość, dwa zestawy, które Wam przedstawiłem kupiłem w dobrej cenie (7,50 nexo i ninjago 9,99) i pierwszy raz zobaczyłem, że opakowania mają taką "pierdółkę" dodam, że jeszcze w kilku magazynach Lego Explorera były makiety do wycięcia i złożenia i jeszcze natrafiłem na zestaw LEGO City 5004404 Policyjny pościg, raz jeszcze dzięki.
ODPOWIEDZ