Tydirium

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Pioter01

Tydirium

Post autor: Pioter01 »

Witam. Czekałem cierpliwie na premierę nowej wersji wahadłowca Tydirium (75302) niestety troszkę się nim zawiodłem... Usilnie poszukuję starszej wersji 75094. Ceny na Allegro mnie szokują! Daje sobie rękę uciąć, że jeszcze pół roku temu widziałem takie o połowę tańsze. Chciałem zapytać, czy ktoś ma taki pojazd do sprzedania? Może być nie kompletny, bez figurek.
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Tydirium

Post autor: Jerac »

Taaa allegro takie jest.

Na bricklinku jest lepiej:
https://www.bricklink.com/v2/catalog/ca ... %5D#T=S&O=" target="_blank{%22iconly%22:0}

Najtańszy, bez figurek, za 350zł + przesyłka z Hiszpanii.

Bricklink to sprawdzona platforma, możesz tam kupować bez większych obaw. Działa jak allegro - bricklink udostępnia platformę, a sprzedawcy stawiają na niej sklepy i muszą przestrzegać bricklinkowych reguł.
Szarnywirk
Awatar użytkownika
Pioter01

Re: Tydirium

Post autor: Pioter01 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nigdy nie kupowałem nic z BrickLinka ani nigdy nic z zagranicy. Nie wiem czy będę umiał i czy... koszty przesyłki mnie nie powalą :-P. Ale jeśli nie odezwie się nikt z Polski, to chyba będę musiał spróbować!
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Tydirium

Post autor: Jerac »

Nie masz się czego obawiać, jest to zupełnie proste. Sklep jak sklep. Przeczytaj tylko "terms", każdy sklep ma na górze zakładkę i trzeba przeczytać. Tam są koszta dostawy, sposób płatności i takie tam. W Europie z reguły możesz po prostu zrobić zwykły przelew zagraniczny ze swojego banku i pójdzie.
Szarnywirk
ODPOWIEDZ