Czy i w co warto inwestować?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: Czy i w co warto inwestować?

Post autor: Skowronek »

Kris Kelvin pisze:Możesz się srogo rozczarować :)
Jak na razie mam dużo pozytywnych zaskoczeń, mógłbym powiedzieć, że okazje same mnie znajdują :P ale nawet jak nie to i tak powinno być sporo ciekawych nowych setów do kupienia ;)
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11895
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Czy i w co warto inwestować?

Post autor: Kris Kelvin »

Ale kupiłeś za pół darmo pół ciężarówki klocków od wdowy po spekulancie, który "przeinwestował", czy po prostu trafiłeś okazję. Bo to dwie różne rzeczy :)
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
Skowronek
Posty: 190
Rejestracja: 04 cze 2020 08:11
Rok urodzenia: 1990

Re: Czy i w co warto inwestować?

Post autor: Skowronek »

Kris Kelvin pisze:Ale kupiłeś za pół darmo pół ciężarówki klocków od wdowy po spekulancie, który "przeinwestował", czy po prostu trafiłeś okazję. Bo to dwie różne rzeczy :)
He he, nie, trafiłem już niejedną okazję ;) Wrócił też do mnie mój stary miks, mocno wzbogacony, w zasadzie to co było moje stanowi mniejszość tego, co dostałem :P ale tego nie liczę. Po prostu - najczęściej na Fb trafiają się świetne oferty, może nie co drugi dzień, ale raz na miesiąc - dwa miesiące spokojnie :) W ten sposób na koniec wakacji mam zarezerwowanego Unimoga 8110 w stanie "pudełko otwarte, woreczki nienaruszone" w baaardzo dobrej cenie
ODPOWIEDZ