IV Wystawa Makiet Kolejowych, Łódź 2026

Tegoroczna impreza to już IV edycja, i druga w której udział wezmą przedstawiciele Stowarzyszenia Zbudujmy.To.

Jest to impreza dedykowana dla wszystkich fanów i miłośników kolei, w wszelakiej formie i skali. Termin, to: 30-31.05.2026 na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna.

Serdecznie zapraszamy!