Złote Study 2026 – ogłoszenie

Z dużym poślizgiem, ale jednak!

Startujemy z dziesiątą edycją plebiscytu, podczas którego Kapituła wybierze i oceni najlepsze prace zbudowane przez polskich konstruktorów w minionym roku!
Poniżej w poście znajdziecie link do ankiety, w której będzie można zgłaszać najlepsze moce powstałe w roku 2025. Spośród zgłoszonych prac Kapituła wybierze konstrukcje nominowane w poszczególnych kategoriach, a następnie zwycięzców.
Ponadto nagrody specjalne trafią do Wybrańca i Nowej Nadziei.
W tym roku dodano nową kategorię — Animatora, dedykowaną dla postaci, zwierząt i potworów — wymyślonych oraz będących modelami takowych z filmów, książek etc.

Więcej szczegółów i regulamin w wątku na forum: https://zbudujmy.to/forum/viewtopic.php?p=212916&sid=f948970f16b03a8acf964030e0e9ae37#p212916

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/kZUrbQKL8ZYgmPMG7

By być na bieżąco z ogłoszeniami zapraszamy do śledzenia tego wątku, jak również naszych profili w mediach społecznościowych!
Facebook Stowarzyszenia
Instagram Stowarzyszenia