[MOC] Ostatni strażnik

Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Ostatni strażnik

Post autor: Kalais »

To jest wpis z bloga. Aby przeczytać oryginalny wpis kliknij tutaj »

Na ziemiach Kaleem Zam'qnar coraz częściej Strażnicy spotykali 2-3 osobowe grupy zwiadowcze Krwawych Orków (Blood Orcs). Zazwyczaj bardzo szybko je eliminowali. Jednak ich pojawienie się wprowadziło niepokój. Nie widziano tutaj orków od ponad 100 lat. Przy najbardziej oddalonej na wschód Wieży Strażniczej rozgrywa się dramat. Grupa czerwonoskórych jest duża większa niż poprzednie, a Strażnik jest tylko jeden... Czytaj więcej »

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Duże zdjęcia i więcej opisu do obejrzenia i poczytania na blogu Kalaisa:
[MOC] Ostatni strażnik - Kalais Bricks - LEGO® Blog (http://bricks.kalais.net/pl/post89)

Zdjęcia z budowy i inne ciekawostki zawsze na:
Instagram | Facebook | Flickr
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 391
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [MOC] Ostatni strażnik

Post autor: romkoo »

Pomysł fajny, widać dynamikę.Teren wyszedł poprawnie, atakujący orkowie są super ustawieni, sama wieża z piaskowca ma ciekawą architekturę. Jedyne co zwróciło moją uwagę, to mocno powtarzalna podstawa skały, idąc w górę robi się ciekawiej, ale spód nie pasuje mi do całości. Chyba, że wzorowałeś się na czymś konkretnym, to chętnie porównam. Powodzenia (po raz kolejny :) w konkursie.
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Ostatni strażnik

Post autor: Kalais »

Dzięki!

Co do skały - chyba masz rację, jak teraz patrzę to faktycznie tak jest. Skałę budowałem na szybko, górę później przebudowałem, a dół mi jakoś umknął...
ODPOWIEDZ