The LEGO Store PASSPORT

Moderator: nori

Awatar użytkownika
michallus
Posty: 56
Rejestracja: 15 gru 2016 18:22
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Warszawa

The LEGO Store PASSPORT

Post autor: michallus »

The LEGO Store PASSPORT
Obrazek

Dane Techniczne
Seria: The LEGO Store
Rok premiery: 2015
Liczba klocków: 0
Liczba figurek: 0
Cena: Stacjonarny Lego Shop - 0 PLN

Bricklink
https://www.bricklink.com/v2/search.pag ... rt#T=U&S=A,

Wstęp

Witam serdecznie. Dzisiaj mam Wam do pokazania gadżet/ciekawostkę, który udało mi się zdobyć ostatnio w LEGO Store w Londynie. Jest to paszport LEGO! Jest on całkowicie darmowy i znajduje się do odbioru przy kasach.


Paszport

tak prezentuje nasz dokument klockowatości

Obrazek

Jest on w całości wykonany z papieru. Okładka została przygotowana w charakterystyczny, imitujący skórkowy styl prawdziwego dokumentu. Bardzo przyjemna w dotyku, a złote wstawki dodają jej szlachetności.

Obrazek

Na pierwszej stronie, tak jak w prawdziwym dokumencie znajdziemy żółtą główkę imitującą nasze zdjęcie oraz informacje o użytkowniku, które należy wypełnić. Standardowo imię, nazwisko, data wydania oraz organ wydający (już uzupełniony). Dodatkowo na dole należy złożyć własnoręczny podpis, bo jak grozi instrukcja - dokument bez podpisu jest nieważny :)

Obrazek

Na drugiej i trzeciej stronie znajdziemy miejsce do podbijania specjalnych pieczątek. Pieczątki można otrzymać m.in. za zbudowanie i kupienie zestawu trzech figurek, za zakup kubka z lego wall, za urodziny w dniu odwiedzin sklepu, za zdjęcie z lego na instagramie. W moim przypadku dostałem pieczątkę Lestera, autobusu, Big Bena no i samą pieczątkę Londyńskiego sklepu. Sklepy w Berlinie i Paryżu również mają swoje pieczątki, które można zdobyć.

Obrazek

Strony od 4 do ostatniej 12 to puste kartki, naszykowane na zbieranie pieczątek.

Obrazek

Obrazek

Jest jeszcze mały bonus ukryty w środku. Pamiętacie naszą żółtą uśmiechniętą buźkę z pierwszej strony? No to przecież tak jak nie ma dwóch takich samych płatków śniegu, tak wszyscy nie mogliby używać jednej główki. Dlatego pomiędzy środkowymi stronami znajdziemy zestaw naklejek, którymi możemy spersonalizować naszą paszportową żółtą twarz. Możemy dodać włosy, uśmiech, czapkę, błędny wzrok lub okulary.

Obrazek

Podsumowanie

The LEGO Store PASSPORT to bardzo dobry jakościowo, darmowy gadżet skierowany do najmłodszych. Jestem przekonany, że sprawił on dużo frajdy dzieciakom które go otrzymały. Może kiedyś znajdzie się w wyposażeniu naszego polskiego sklepu. Duży plus dla LEGO za pomysł!
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.
Awatar użytkownika
nori
Posty: 1467
Rejestracja: 15 maja 2013 08:53
Rok urodzenia: 1979
Kontakt:

Re: The LEGO Store PASSPORT

Post autor: nori »

Spoko, w kategorii ciekawostki, jak najbardziej, dla dzieciaków bez wątpienia atrakcyjny gadżet. Dzięki za recenzję, przeczytałem z wielka ciekawością, lubię takie dziwolągi.
8studs | Adventurers | "He's a total freak, but in a good sense."
Obrazek
Awatar użytkownika
michallus
Posty: 56
Rejestracja: 15 gru 2016 18:22
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Warszawa

Re: The LEGO Store PASSPORT

Post autor: michallus »

Dzięki za komentarz nori, ja tak samo lubię takie smaczki i jak to nazwałeś - dziwolągi. Muszę zacząć zapraszać do komentowania w następnych recenzjach bo zawsze jest miło przeczytać nie tylko czy fajna recenzja, ale czy też zestaw się komuś spodobał i co myślą inni :)
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7073
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: The LEGO Store PASSPORT

Post autor: Jaskier »

Ciekawy gadżet, ale znając życie, przy okazji wyjazdów i wizyt w sklepach LEGO zapominałbym go ze sobą zabrać. :D
Awatar użytkownika
michallus
Posty: 56
Rejestracja: 15 gru 2016 18:22
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Warszawa

Re: The LEGO Store PASSPORT

Post autor: michallus »

Jaskier pisze:Ciekawy gadżet, ale znając życie, przy okazji wyjazdów i wizyt w sklepach LEGO zapominałbym go ze sobą zabrać. :D
Hej! Zanim zacząłem pisać reckę o paszporcie, szukałem o nim więcej informacji w internecie. Natrafiłem na wpis, że paszporty najpierw pojawiły się w USA. Podobno była taka sytuacja, że okazanie paszportu było wymogiem do uczestniczenia w akcjach minibulidingu :)

,,We tried to go to our very first mini build this past week and were informed we HAD to have the passport in order to get the set. Needless to say, the line to get the passport was longer than the number of kits they had, so we lost out. I was furious. I had checked the mini build website beforehand and there was NO mention of this requirement."
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: The LEGO Store PASSPORT

Post autor: Sirius »

Jaskier pisze:Ciekawy gadżet, ale znając życie, przy okazji wyjazdów i wizyt w sklepach LEGO zapominałbym go ze sobą zabrać. :D
Miałbyś pretekst żeby jechać jeszcze raz ;)
ODPOWIEDZ