Turniej Rycerski

Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Turniej Rycerski

Post autor: Sirius »

Obrazek

Obrazek

Turniej Rycerski wystartował!

Rycerze z wszystkich okolicznych królestw przybyli do stolicy, by stanąć w szranki i walczyć o rycerską sławę. Za chwilę do pojedynku stanie młody śmiałek, który zdążył już zaskarbić sobie sympatię Księżniczki. Przed nim jednak ciężkie zadanie, bo przyjdzie mu zmierzyć się z doświadczonym wojownikiem, który zdaje się być faworytem w tym starciu.

Kolejna moja działka do wspólnej makiety Turnieju Rycerskiego budowanej przed LUG Zbudujmy to! Zaczynamy od „Królewskiej Konkurencji”, a już wkrótce mam nadzieję pojawią się kolejne fragmenty makiety ;)
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Turniej Rycerski

Post autor: Jellyeater »

Większą przysłonę daj. Bo masz nieostre na pierwszym zdjęciu.

Roześmiałem się ze 3 razy więc jest nieźle. :-)
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Turniej Rycerski

Post autor: dzidek1983 »

Obrazek
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Rycerski

Post autor: romkoo »

Super wyszło. Mojej frakcji nie widzę wśród poległych, więc jest nadzieja na zdobycie pucharu ;)
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Turniej Rycerski

Post autor: Fuku »

Wygląda w porządku, robi wrażenie wielkością i rozmachem. Jedyne co bym zmienił to ziemia, urozmaiciłbym gdzieniegdzie udeptana ziemię w tan dark tanem, piasek wydaje się zbyt czysty i może trochę brązowego gdzieniegdzie wśród trawy?
ODPOWIEDZ