EINHANDER

Awatar użytkownika
Havoc
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1310
Rejestracja: 14 maja 2013 20:00
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

EINHANDER

Post autor: Havoc »

Po masakrycznie długiej przerwie wypada w końcu coś wrzucić. Nic specjalnego ale lepsze to niż nic :)

Einhander to stateczek ze starej gierki o tym samym tytule jeszcze na pierwsze playstation. Jest to druga wersja jaką zbudowałem. Miałem ją w planach na 'kiedyśtam' ale jakiś gość napisał do mnie na flickrze, że widział pierwszą wersję i chciałby sobie taki zbudować więc odpisałem mu, żeby zaczekał aż zrobię remake. To była dla mnie motywacja aby zbudować to trochę szybciej.
Czy wyszło lepiej? Myślę, że tak. Pierwszy Einhander był dosyć prymitywny, głównie ze względu na mały zasób elementów jakimi wtedy dysponowałem.

Tak w skrócie o co chodzi - gierka to strzelanka, w której leci się ciągle w prawo. Tytułowy' 'jednoręki' chwyta tą swoją łapą (zwaną manipulatorem) różne giwery, które albo skądś wylecą (np ze zniszczonej skrzyni) albo zostaną upuszczone przez rozwalonego przeciwnika. Banalnie proste ale frajda jakich mało :) Poza tym gierka ma super klimat.

Aha - są różne modele einhanderów w grze. Astraea FGA mk. I i II oraz Endymion FRS mk. II i III
Przedstawiony model to Endymion FRS mk. III oraz wszystkie występujące w grze gunpod'y.

To w sumie tyle. Poniżej fotki:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Szczepan
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 853
Rejestracja: 03 kwie 2015 10:28
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: EINHANDER

Post autor: Szczepan »

Nie grałem, ale z ciekawości obejrzałem sobie fragment gameplaya na youtubie. Poplątania oczu dostałem po minucie.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: EINHANDER

Post autor: SERVATOR »

Na początku myślałem, że to "miniatura" jakiegoś mecha i arsenał jego broni w już "normalnej" skali.
Potem...
Szczepan pisze:Nie grałem, ale z ciekawości obejrzałem sobie fragment gameplaya na youtubie. Poplątania oczu dostałem po minucie.
... zrobiłem tak samo, i miałem tak samo. ;)

Twoje odwzorowanie modeli z gry w klockach jest naprawdę udane. Najbardziej podoba mi się broń, którą stworzyłeś. CAŁA. Ciekawe jak wyglądałaby w rękach Voltrona (Ideas 21311).
Brawo! :)
ODPOWIEDZ