The Big Bang Theory - Brickheadz

Neo
Posty: 9
Rejestracja: 31 mar 2015 19:00
Rok urodzenia: 1970

The Big Bang Theory - Brickheadz

Post autor: Neo »

Kiedy pojawiła się seria Brickheadz powiem szczerze … nie spodobała mi się. Jednak wraz z pojawianiem się kolejnych postaci, zarówno tych od LEGO, jak i tych prezentowanych przez AFOLi zacząłem się wciągać. No i pewnego dnia postanowiłem spróbować odwzorowania postaci z jedego z ulubionych seriali - oto efekt.


Obrazek

A tu po kolei przyjaciele z Pasadeny :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: The Big Bang Theory - Brickheadz

Post autor: jetboy »

Udane figurki. Od razu widać kto jest kto. Zwłaszcza postacie męskie, chociaż z żeńskimi mogę mieć problem bo widziałem tylko kilka odcinków i niektórych dziewczyn nie kojarzę. Pewnie gdybym oglądał więcej nie miał bym tego problemu. A dla niewtajemniczonych porównawcze zdjęcia z filmu by się przydały w opisie.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: The Big Bang Theory - Brickheadz

Post autor: Jellyeater »

Raj tez ma / miał dziewczynę. Muszę dokończyć sezon. No i jeszcze jest Howard. :-)

Generalnie nie lubię BH i mimo wszystko uważam to za jakieś uosobienie LEGOwego autyzmu. Ale te są naprawdę udane i ciekawe. Może dlatego, że niby bohaterowie nieharakterystyczni (jak np. Batman), ale świetnie oddani. Piszę to z pewną niechęcią, ale wielkie brawa!
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
ODPOWIEDZ