[MOC] Billboard - Steampunk - latajace miasto Laputa

Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 390
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

[MOC] Billboard - Steampunk - latajace miasto Laputa

Post autor: romkoo »

Na wystawę w Pszczynie, do makiety Steampunk, zbudowałem 2 wyspy. Do pierwszej wyspy (hałda węgla i zbiorniki z wodą) zgłosiłem się jak BHs rozpoczął projekt. Pod wpływem głosów, że na każdej z wysp dobrze aby było coś ruchomego, zrodził mi się projekt w głowie drugiej wyspy, a dokładnie miniwysepki z billboardem.
W małym budyneczku z piecem i zbiornikiem wody tłoki ciężko pracują aby wprawić w ruch mechanizmy ruchomej reklamy. Para nieustannie bucha z rozgrzanego jego brzucha ;)
Nad wysepką nieustannie unosi się dym a z plakatów wszyscy mogą przeczytać co obecnie wyprawia się w mieście :) Każda usterka usuwana jest w błyskawicznym tempie przez pracowitych inżynierów z Laputy.

Poniżej kilka fotek.
ObrazekLaputa Flying city. Steampunk theme at Pszczyna 2018. by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekLaputa Flying city. Steampunk theme at Pszczyna 2018. by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekLaputa Flying city. Steampunk theme at Pszczyna 2018. by Maciej Ramlo, on Flickr

ObrazekLaputa Flying city. Steampunk theme at Pszczyna 2018. by Maciej Ramlo, on Flickr

i filmik.
ObrazekBillboard. Laputa flying city. Steampunk. by Maciej Ramlo, on Flickr

A tak wysepka wyglądała na tle całej makiety:
ObrazekLAPUTA Pszczyna 2018 by Maciej Ramlo, on Flickr
ODPOWIEDZ